Złoty Standard

Złoty Standard w mediach

Program Złoty Standard w obsłudze Gości - Hotele i Obiekty Hotelarskie jest stale obecny w mediach.

Zachęcamy do zapoznania się z elektronicznymi wersjami publikacji dotyczących hoteli i obiektów hotelarskich z Godłem Złoty Standard oraz naszego programu.

W ramach działań social media ukazały się trzy artykuły Złotego Standardu na temat: organizacji konferencji, e-marketingu i kontent marketingu. Artykuły publikował dwukrotnie bankier.pl oraz edulier.pl

Koniecznie trzeba przeczytać. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że artykuły znalazły ogromne zainteresowanie na bankier.pl. To duży sukces – portal ma ogromną liczbę użytkowników co przekłada się na bardzo dużą liczbę odsłon.

 

marzec 2015

Promocja hotelu – jak można wykorzystać działania z zakresu e-marketingu

Zarówno w przypadku klientów indywidualnych, jak i biznesowych proces decyzyjny dotyczący wyboru hotelu bardzo często rozpoczyna się w wyszukiwarce Google, a kończy  na stronie danego obiektu. Realizując działania z zakresu promocji hotelu, nie możemy więc pominąć kampanii pozycjonowania czy też reklam typu Google AdWords. Jakie dają one nam możliwości? Jak z nich rozsądnie skorzystać?

luty 2015

Promocja hotelu – jak wykorzystać Content marketing?

Internet stanowi obecnie dla branży hotelarskiej jeden z najważniejszych kanałów dotarcia do klienta. Narzędzia e-marketingu     stwarzają ogrom możliwości zarówno w zakresie komunikowania o jego ofercie, zbierania opinii, recenzji, a także utrwalania  wizerunku marki w świadomości Internautów. Odpowiednio przygotowane treści są podstawą wszystkich wymienionych działań. Jak nimi umiejętnie zarządzać, aby pojawiły się w miejscach, gdzie przebywają potencjalni odbiorcy?

 

styczeń 2015
 
Konferencja w hotelu – jak dobrze ją zorganizować?
 
Organizacja eventów o charakterze biznesowym stanowi ogromne wyzwanie i wiąże się z odpowiedzialnością. Przedsięwzięcie to wymaga uwzględnienia wielu czynników, z których największe znaczenie ma miejsce. Trudno bowiem nie zgodzić się z założeniem, iż standard obiektu konferencyjnego i jakość obsługi stanowią niejako podstawę powodzenia całego wydarzenia. 

 
Hotel przyjazny dzieciom – jak go wybrać?
 
Czasy kiedy podróże z dzieckiem wiązały się z wieloma utrudnieniami już dawno minęły. Obecnie bardzo często zabieramy swoje pociechy w różne, nawet odległe miejsca. Wybrany przez nas hotel stanowi jeden z najważniejszych elementów, zapewniających najmłodszym bezpieczeństwo i komfort odpoczynku. Liczba ofert przyprawia o zawrót głowy. Co warto sprawdzić, aby dokonać najlepszego wyboru?
 
 

czerwiec 2014

Najlepszy - w Złotym Standardzie

Obszerny wywiad z Reginą Berdy, dyrektorem programu Złoty Standard o tym, dlaczego warto wybierać hotele z Godłem Złoty Standard - nawet zamiast wypoczynku za granicą ukazał się w czerwcowym numerze magazynu "IK Imperium Kobiet". Wskazuje, gdzie można znaleźć hotele Zlotego Standardu i co je wyróżnia.

 

 

 

 

 

 

kwiecień 2014

Hotele Złotego Standardu w magazynie "Law Business Quality"

W pierwszym numerze nowego magazynu o tematyce prawnej, biznesowej i lifestylowej możemy przeczytać o hotelach Zlotego Standardu. Jako patner gali, która uświetniła debiut rynkowy dwumiesięcznika Złoty Standard pojawił się również w kilkunastu internetowych serwisach lifestylowych.

 

 

 

 

 

 

 

marzec/kwiecień 2014 

Dobra oferta imprezy integracyjnej dla klienta biznesowego

W magazynie "BiznesHotel" ukazał się artykuł poradnikowy współautorstwa, koordynatora ds. komunikacji i promocji Programu Zloty Standard - Hotele i Obiekty Hotelarskie poświęcony warunkom sporządzenia skutecznej oferty imprezy integracyjnej w hotelu.

 

 

 

 

 

 

 

 29 listopada 2013 

Certyfikat i Godło Zloty Standard w obsłudze Gości dla kolejnych hoteli

  Do grona hoteli uhonorowanych Godłem i Certyfikatem Złoty Standard w obsłudze Gości dołączyły: Pałac Żaków w Siennicy, Pałac Piorunów w Kwiatkowicach i Hotel w Starej Kamienicy w Gnieźnie. O prestiżowym wyróżnieniu, jakie otrzymują hotele i obiekty hotelarskie, które wyróżniają się najwyższym poziomem obsługi klientów hotelowych napisał portal internetowy magazynu Businesswoman&Life.

 

29 listopada 2013 

Certyfikat i Godło Złoty Standard dla kolejnych hoteli

O wyróżnieniach Złoty Standard przyznanych hotelom: Pałac Żaków, Pałac Piorunów oraz Hotelowi i Restauracji w Starej Kamienicy napisał portal branżowy HotelNews.pl.

 

 

 

 

 

 25 października 2013 

Nagroda Magazynu VIP dla Manor House

O wyróżnieniu Magazynu "VIP" dla Manor House Spa Chlewiska napisał również portal magazynu spa&wellness "Eden".

 

11 października 2013 

Święto VIP-a i VIP-ów

10 października na gali X-lecia magazynu "VIP: Polityka Biznes Fakty" wręczone zostały wyróżnienia przyznawane przez ten magazyn. Wśród laureatów znalazły sie dwa hotele z Godłem Złoty Standard: Manor House Spa Chlewiska w kategorii Hotel VIP-a 2013 - Hotel Spa oraz Dwór Chotynia w Chotyni w Kategorii Hotel VIP-a 2013 - Hotel Zabytkowy. O nagrodzie napisał magazyn "Biznesswoman&Life".

 

8 października 2013 

Marena pod znakiem Golfa

 "Partyjka pokera z cygarem w dłoni, wyścigi konne, wspólne przeżywanie wydarzeń sportowych – to niektóre sposoby na spędzanie czasu wolnego przez mężczyzn. Jak w takim razie free time organizują sobie współczesne kobiety? Ostatni weekend września pokazał, że robia to doskonale" - w taki sposób o Marena Ladies Golf Tour Masters - turnieju golfowym kończącym tegoroczne rozgrywki turniejowe pań pod patronatem ośrodka Marena Wellness&Spa napisał magazyn Forbes.

 

 

17 września 2013

2 lata Godła Złoty Standard w Obsłudze Gości

O drugiej rocznicy wyróżnienia za najwyższą jakość obsługi klientów w obiektach hotelowych, przyznawanego na podstawie kompleksowych audytów eksperckich napisał portal branżowy HotelNews.pl

 

 

 

 

 12 września 2013

Złoty Standard w Obsłudze Gości ma 2 lata

14 hoteli, które już po raz drugi uzyskały Certyfikat i Godło Złoty Standard wymienia portal Konferencje.com

 

11 września 2013

Godło Złoty Standard w Obsłudze Gości ma 2 lata

O jubileuszu wyróznienia za najwyższa jakość obsłgugi hotelowych gości napisał portal branżowy ZarabiajNaTurystyce.pl.

  

10 września 2013

Godło Złoty Standard ma dwa lata

Wsród hoteli nagrodzonych Godłem Zloty Standard w Obsłudze Gości są obiekty małe liczące zaledwie pięć pokoi jak i duże ośrdki wypoczynkowo-konferencyjne. O pierwszych laureatach Złotego Standardu, którzy ponownie otrzymali nasz znak jakości wspomina DziennikTurystyczny.pl.

 

 

10 września 2013

Godło Złoty Standard - drugie urodziny

Certyfikat Złoty Standard w Obsłudze Gości ma już dwa lata. W elitarnym gronie obiektów uhonorowanych tym tytułem znalazło się dotychczas 175 hoteli i ośrodków konferencyjnych w Polsce - napisał serwis SaleBiznesowe.pl.

Zobacz starsze publikacje>>>

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij