Złoty Standard

Złoty Standard w mediach

Program Złoty Standard w obsłudze Gości - Hotele i Obiekty Hotelarskie jest stale obecny w mediach.

Zachęcamy do zapoznania się z elektronicznymi wersjami publikacji dotyczących hoteli i obiektów hotelarskich z Godłem Złoty Standard oraz naszego programu.

 

Zobacz najnowsze publikacje>>>

 

9 września 2013

Hotel z klasą: Godło Zloty Standard w Obsłudze Gości

O ponowne wydanie Certyfikatu Złoty Standard ubiegała się właśnie pierwsza grupa hoteli nagrodzonych w ramach naszego programu 2 lata temu. Pisze o nich portal BiznesowaTurystyka.pl.

 

9 września 2013

Minęły 2 lata od przyznania pierwszych Certyfikatów Zloty Standard

Z okazji naszego jubileuszu wzmiankę o programie oraz laureatach Certyfikatu i Godła Złoty Standard napisał serwis Horeca.pl

 

9 września 2013

Godło Zloty Standard w Obsłudze Gości ma już 2 lata

O laureatach Certyfikatu i Godła Złoty Standard z okazji drugiej rocznicy ich istnienia napisał ogólnopolski Portal Turystyczny  Infoturystyka.pl

 

9 września 2013

Drugie Urodziny Godła Zloty Standard

O tym, że minęły właśnie 2 lata od przyznania pierwszych certyfikatów Złoty Standard w Obsłudze Gości możemy przeczytać na stronie internetowej magazynu "Witaj w Podróży". Wyróżnienie za najwyższą jakość obsługi klientów uzyskało dotychczas 175 hoteli i ośrodków noclegowych w Polsce.

 

9 września 2013

Godło Złoty Standard w Obsłudze Gości ma już 2 lata

O dwuletniej działalności Zlotego Standardu napisal portal Turystyka24h.pl

 

9 września 2013

Hotele: Godlo Złoty Standard ma już 2 lata

Informację o jubileuszu wyróżnienia Złoty Standard opublikował serwis Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtrotter.info.

 

 

 

 

22 sierpnia 2013

Certyfikat dla Twojego hotelu - prawda czy fałsz?

O Certyfikatach Złoty Standard w obsłudze Gości w zestawieniu z innymi wyróżnieniami dla hoteli napisał serwis Informacyjny branzy turystycznej Tur-info.pl

 

lipiec 2013

Hotelowy savoir-vivre w strefie spa&wellness

  Hotele z Godłem Złoty Standard zagościły na stronach wakacyjnego numeru magazynu "VIP Polityka Biznes Fakty". Tym razem eksperci z naszych obiektów radzą jak zachować się w hotelowej strefie spa&wellness.

Poradnik przygotowany przy udziale Złotego Standardu wspomina m.in. o wymaganiach dotyczących stroju, przygotowania do zabiegów, obecności dzieci w strefie spa oraz zasadach kulturalnego zachowania wobec innych gości hotelowych i personelu strefy relaksu.

W kwartalniku znalazł sie również odrębny artykuł poświęcony Programowi Zloty Standard w Obsłudze Gości. Zachęcamy do lektury.

"VIP Polityka Biznes Fakty" to ekskluzywny magazyn docierający co kwartał do opiniotwórczych kręgów polityki, kultury, biznesu oraz nauki. Jego czytelnikami są menedżerowie, kadra zarządzająca przedsiębiorstwami, przedstawiciele instytucji i izb gospodarczych, ministerstw, ambasad i instytucji pozarządowych. Magazyn VIP dystrybuowany jest poprzez sieci kolporterskie RUCH i KOLPORTER oraz EMPIK.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 lipca 2013

Wakacyjny savoir-vivre: z dzieckiem w hotelu

Dzieci.pl, serwis dla rodziców należący do Wirtualnej Polski opublikował kolejny przygotowany przez Złoty Standard poradnik hotelowy. O tym, co zrobić, żeby wakacyjny wypoczynek w dziećmi w hotelu był przyjemnością, jakich zasad trzeba przestrzegać i jak korzystać z udogodnień radzą przedstawiciele hoteli z Godłem Zloty Standard: Jolanta Fabijańska z Ośrodka Marena Wellness& Spa w Międzywodziu, Iwona Kmiecik z Hotelu Bayjonn w Sopocie, Malwina Strama z Hotelu Górski Raj w Koninkach w Gorcach, Joanna Skowronek z Hotelu Witek w Modlniczce k. Krakowa, Olga Łukomska z Hotelu Europa w Starachowicach, Beata Rolewska z Villi Otwock, Marcin Grzelka z Hotelu Court Wellness&Spa w Kędzierzynie Koźlu oraz Antoni Jackiewicz z Gościńca pod Zielonym Jajem w Lwówku Śląskim. 

 

24 czerwca 2013

Złoty Standard partnerem Welcome Festivalu

O współpracy partnerskiej Programu Zloty Standard z organizatorami Welcome Festiwalu - konferencji poświęconej marketingowi miejsc wspomina przy okazji zapowiedzi imprezy portal MojeKonferencje.pl. Hotele Złotego Standardu w Warszawie i jej okolicach zapewniały obsługę noclegową gości Welcome Festivalu.

 

19 czerwca 2013

Welcome Festival już za chwilę

Serwis branżowy Dziennik Turystyczny przy okazji zapowiedzi Welcome Festivalu w Warszawie, międzynarodowego spotkania osób zajmujacych się budowaniem marek miejsc, wspomniał o udziale w tej imprezie Programu Złoty Standard. Złoty Standard był partnerem festiwalu, który odbył sie 24 czerwca na Stadionie Narodowym.

 

 

 

 

18 czerwca 2013

Złoty Standard partnerem Welcome Festivalu – Festiwalu Marketingu Miejsc w Warszawie

O współpracy z Złotego Standardu i nagrodzonych przez nas Warszawskich i podwarszawskich hoteli z Welcome Festiwalem - festiwalem marketingu miejsc napisał portal SaleBiznesowe.pl

  

18 czerwca 2013

Jak wybrać hotel na rodzinne wakacje? Poradnik

"O prorodzinnym nastawieniu hotelu świadczy w dużej mierze hotelowa oferta. Jeśli na stronie internetowej hotelu łatwo można znaleźć propozycje pakietów rodzinnych, są one promowane i dobrze widoczne, to pierwszy znak, że hotel chce się wyróżnić jako obiekt przyjazny rodzinie".

Ale wybierając hotel na wakacje z dziećmi trzeba sprawdzić również cennik, warunki noclegu, wyposażenie pokoi, menu i atrakcje w okolicy. Wszystko po to by się odpocząć i dobrze sie bawić. Pełny poradnik na temat rodzinnych wakacji z dzieckiem w hotelu przygotowany przez biuro Programu Zloty Standard w obsłudze Gości - Hotele i Obiekty Hotelarskie można przeczytać w serwisie Wirtualnej Polski Dzieci.pl.

 

12 czerwca 2013

Jak wybrać najlepszy hotel na wypoczynek z dziećmi

 'Dziecko w hotelu od kilku lat staje się klientem VIP. Oferty specjalne dla rodzin są standardem, podobnie jak bezpłatne pobyty dzieci do lat 3. Rzeczywistość jednak nie zawsze jest taka różowa, jak ją malują. Dlatego warto sprawdzić, co kryje się za marketingową fasadą hotelu przyjaznego dziecku'.

O tym, jak rozpoznać i wybrać dobry hotel na rodzinny wypoczynek radzą przedstawiciele hoteli z Godłem Zloty Standard w serwisie Rodzice.pl

 

 maj 2013

 Tu, gdzie gość jest najważniejszy

Najlepszy hotel nie musi mieśc pieciu gwiazdek ani apartamentów równych królewskim, własnego aquaparku z gigantycznym kompleksem spa i całorocznym stokiem narciarskim. O standardzie hotelu bardziej świadczy najwyższe poszanowanie preferencji gości. Takie świadectwo dają hotele wyróżnione Godłem Zloty Standard.

O laureatach Certyfikatu i Godła Złoty Standard, nagrodzonych na przełomie 2012 i 2013 r.  można przeczytać w majowym numerze magazynu "EuroStyl".

Magazyn można w formacie PDF ściągnąć ze strony internetowej.

 

 


Zobacz starsze publikacje >>>

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij