Złoty Standard

Świadczenia pakietowe dla Partnerów Programu Złoty Standard

Świadczenia pakietowe realizowane są na rzecz Partnerów Programu Złoty Standard w Obsłudze Gości - Hotele i Obiekty Hotelarskie - Współpraca Partnerska tzn. hoteli i obiektów hotelarskich wyróżnionych Godłem Złoty Standard, które zadeklarowały wolę współpracy w ramach Programu i podpisały umowy partnerskie.

Jeśli twój obiekt nie zawarł jeszcze umowy Partnerskiej, skontaktuj się z nami.

 

Rodzaj Świadczenia
Charakterystyka Świadczenia
Termin realizacji
Pełna licencja na korzystanie z Godła Złoty Standard bez konieczności dodatkowego audytu
Partnerzy Programu zyskują licencję na posługiwanie się Godłem Złoty Standard na wszystkich polach eksploatacji (z zachowanie wytycznych zdefiniowanych w systemie identyfikacji wizualnej Programu), a także wsparcie doradcze w zakresie najbardziej efektywnych form jego ekspozycji. Licencja wydawana jest na cały okres świadczenia usług w ramach umowy partnerskiej.
 
tryb ciagły
Obecność Obiektu na interaktywnej mapie Złoty Standard na stronie www.zlotystandard.info 
- 150 wyświetleń reklamy obiektu/24h w panelu głównym serwisu
Do dyspozycji Partnerów oddaliśmy m.in. interaktywną mapę lokalizacji obiektów, wzbogaconą o informację o ich ofercie noclegowej i okołonoclegowej – pakietach promocyjnych i usługach dodatkowych. Rotator zapewnia minimum 150 wyświetleń reklamy Obiektu na dobę w panelu głównym serwisu. Obecność na interaktywnej mapie Złoty Standard to jednocześnie obecność w Internecie w bazie rekomendującej obiekty wyróżniające się pod względem jakości obsługi gościa.
 
 tryb ciagły
Świadczenia i zakupy sieciowe realizowane przez Koordynatora Programu: zniżki na produkty i usługi dedykowane Partnerom i u dostawców zewnętrznych
Program stale się rozwija. Dołączają do niego nowe obiekty, ale także instytucje branżowe, organizacje, a także firmy komercyjne, skłonne oferować Państwu swe specjalistyczne usługi po znacznie niższych cenach, ze względu na możliwość uczestniczenia w naszej społeczności. Proponujemy Państwu ich najkorzystniejsze i najbardziej efektywne propozycje po cenach mozliwych do uzyskania ze względu na zakup sieciowy.
 
tryb ciagły
Szkolenie- dedykowane kadrom obiektów hotelarskich 
Korzystający z pakietów Standard i Ekspert, raz w kwartale otrzymują zaproszenie do udziału w specjalistycznym szkoleniu, którego tematyka jest zbieżna zarówno z profilem i strategią rozwoju Obiektu, jak i ideami programu.
  • Partnerzy korzystający z Pakietu Ekspert i Standard mają prawo do udział w szkoleniu bez dodatkowych opłat 2 osób raz na kwartał – łącznie 8 dni szkoleniowych na rok (niewykorzystanie dni szkoleniowe nie przechodzą na kolejny kwartał).
  • Partnerzy korzystający z Pakietu Promocyjnego i Podstawowego zyskuja prawo do uczestnictwa w szkoleniu po cenie uwzględniającej 50% rabatu od ceny rynkowej.
4 razy w roku (raz na kwartał)
Baza wiedzy branżowej dostępna przez stronę www.zlotystandard.info
Status Partnera Programu Złoty Standard daje Obiektowi dostęp do bazy wiedzy branżowej. W tej części serwisu gromadzimy analizy, wypowiedzi eksperckie i opracowania, które mają istotny wpływ na praktykę menedżera w hotelarstwie. Firmowane przez nas i naszych Patronów źródła podejmują najbardziej aktualną tematykę i wspierają realizowane przez nas programy szkoleniowe i doradcze. To kompleksowe źródło wiedzy na temat wzorcowych praktyk zarządczych. Dostęp do bazy wiedzy jest realizowany poprzez unikalny dla obiektu login i hasło.
 tryb ciagły
Drukowane materiały promocyjne – do ekspozycji w Obiekcie
W ramach bieżącej obsługi zapewnimy Państwu pakiet materiałów promocyjnych, które będą eksponowały udział Państwa obiektu w Programie Złoty Standard i poświadczały najwyższą jakość obsługi Gościa:
  • Zawieszki na drzwi pokoi: proszę posprzątać pokój – proszę nie przeszkadzać (50 lub 100 szt - w zależności od pakietu)
  • Stojak (trójkąt) – na stół do restauracji lub pokoju hotelowego – z treścią eksponującą najwyższą jakość świadczonych usług w obiekcie (50 lub 100 szt - w zależności od pakietu)
  • Stojak (trójkąt) na recepcję lub stolik w holu hotelowym – z treścią eksponującą najwyższą jakość świadczonych usług w obiekcie (10 lub 20 szt - w zależności od pakietu)
Wszystkie materiały wykonane na wysokiej jakości papierze, lakierowane, w wersji polsko-angielskiej.
 
raz w roku w III kwartale
Katalog – hotele i obiekty hotelarskie z Godłem Złoty Standard
Partnerom Programu zapewniamy publikację profilu ich obiektu w katalogu Hoteli i Obiektów Hotelarskich z Godłem Złoty Standard. Katalog trafia do kluczowych dla branży liderów opinii, mediów, urzędów marszałkowskich, regionalnych oddziałów organizacji turystycznych oraz Partnerów Programu Złoty Standard. Katalog jest również doskonałym narzędziem działań wizerunkowych realizowanych indywidualnie przez Partnerów.
 
 raz w roku - IV kwartał
Promocja Obiektu jako Partnera Programu Złoty Standard w mediach elektronicznych i drukowanych
Zapewniamy promocję Państwa obiektu w mediach elektronicznych i drukowanych, z jakimi posiadamy i będziemy posiadać umowy partnerskie. Odbywa się ona zarówno w trybie promocji indywidualnych Obiektów, jak i Godła Złoty Standard, w trybie płatnych publikacji zleconych oraz działań public relations.
 
tryb ciągły
Akcje marketingowe i reklamowe - 
Dla Partnerów Programu przygotowujemy również wspólnie z partnerami medialnymi i branżowymi cykliczne akcje marketingowe i reklamowe wspierające sprzedaż. Mają one formę m.in. konkursów, reklamy medialnej, współpracy z touroperatorami w kraju i za granicą.
 tryb ciągły
Wsparcie relacji z mediami 
stała obsługa w zakresie redakcji i dystrybucji komunikatów medialnych dotyczących aktywności Partnerów Programu
Jako nadawca sieciowy i realizator uznanego programu ogólnopolskiego z większą skutecznością możemy zwracać uwagę mediów na działania Obiektów programu Złoty Standard (poprzez przekazywane mediom informacje, uznanie i cytacje), co przekłada się na wzrost zainteresowania ich działalnością ze strony potencjalnych gości.
W ramach stałej obsługi zapewniamy opiekę redakcyjną i dystrybucyjną komunikatów medialnych, a także inicjowanie publikacji we wskazanych przez Obiekt mediach. Warunkiem realizacji tych konkretnych świadczeń jest bieżące przekazywanie informacji o wyróżniających się działaniach Państwa Obiektu (wydarzenia specjalne, zaangażowanie w życie społeczności lokalnej, wyróżnienia, nowe usługi itp.). 
 
tryb ciągły
Newsletter prawny - comiesięczna informacja o zmianach w prawie branżowym z komentarzem eksperckim radcy prawnego
W ramach bieżącej obsługi zapewniamy Państwu serwis prawny. Co miesiąc drogą elektroniczną trafiają do Państwa kluczowe informacje z zakresu prawa około hotelarskiego obejmujące:
  • informację o zmianach prawnych z sektora hotelarstwa i turystyki w danym miesiącu kalendarzowym
  • wypowiedź ekspercką radcy prawnego na temat bieżącego zagadnienia prawnego dotyczącego usług hotelarskich lub gastronomicznych.
Usługa ta realizowana jest w partnerstwie z patronami programu Złoty Standard. Newsletter prawny ma charakter edukacyjny, wysyłany cyklicznie do Partnerów Programu Złoty Standard.
raz w miesiącu
Obsługa prawna świadczona przez Radcę Prawnego
W ramach programu Złoty Standard - Hotele i Obiekty Hotelarskie postanowiliśmy zapewnić Partnerom programu wyspecjalizowaną obsługę prawną, dając jednocześnie gwarancję, że będzie ona ściśle powiązana z innymi oferowanymi Państwu usługami.
Obsługa prawna realizowana na rzecz Partnerów programu Złoty Standard - Hotele i Obiekty Hotelarskie w ramach Pakietu Ekspert obejmuje możliwość zadaniawania zapytań prawnych (4 pytania prawne na miesiąc) i uzyskania informacji prawnej przygotowanej przez wykwalifikowanego radcę prawnego specjalizującego się w zakresie prawa branży hotelarskiej.
 
 tryb ciągły
Udział w corocznej konferencji programu Złoty Standard
Partnerzy uczestniczący w Programie Złoty Standard mają zapewniony wstęp na corocznie organizowaną konferencję Programu Złoty Standard. Wydarzenie to jest nie tylko okazją do przyznania kolejnych certyfikacji, ale przede wszystkim do prezentacji kluczowych tendencji branżowych. Spotkanie z Państwem pozwoli również na wymianę spostrzeżeń i doświadczeń związanych z realizacją Programu.
 
 raz w roku - IV kwartał

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Świadczenia pakietowe realizowane są na zasadach komercyjnych. Opłaty uzależnione są od liczby i rodzaju wybranych świadczeń.

Wybierz odpowiedni pakiet świadczeń dla swojego hotelu.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt:

Biuro Programu tel.: 883 357 221

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij