Złoty Standard

Zamek Dubiecko

ul. Zamkowa 1, Dubiecko
tel.: +48 16 651 10 58, fax: +48 16 651 18 58
e-mail: zamek@dubiecko.com, strona: zamek.dubiecko.com/

W tymże zamku urodził się w 1551 roku znany później z przezwiska “Diabeł Łańcucki” Stanisław Stadnicki, a w roku 1735 Książe Poetów Polskich – Ignacy Krasicki. Zamkowe komnaty oraz klimatyczna oficyna hotelowa, zlokalizowana w bocznym skrzydle obiektu oferują kameralne zakwaterowanie w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do Internetu. 

Wystrój wnętrz odwzorowuje charakterystyczny klimat XVIII-wiecznych komnat. Każda z komnat ma swój niepowtarzalny klimat i przyporządkowaną inną bajkę Ignacego Krasickiego, co stanowi atrakcję nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych.

Stylowe wnętrza, bogactwo smaku oraz miła i profesjonalna obsługa zadowolą najbardziej wymagających Gości. Do dyspozycji gości Zamek oddaje sale restauracyjne, balowe, konferencyjne, winiarnię, apartamenty i pokoje hotelowe. Kuchnia zamkowa słynie z doskonałego smaku, a tutejsi kucharze zdobywają najwyższe laury na ogólnopolskich konkurach kulinarnych. W okolicy warto odwiedzić wspaniałe zabytki architektury oraz rezerwaty przyrody. Dubiecko gwarantuje niepowtarzalną atmosferę historycznego miejsca, doskonałą kuchnię i niezapomniane wrażenia z pobytu.

 

SPRAWDŹ OFERTY SPECJALNE

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij