Złoty Standard

Villa Sedan

Pułaskiego 18-20, Sopot
tel.: +48 58 555-09-80 fax +48 58 551-06-17, fax:
e-mail: sedan@sedan.pl, strona: www.sedan.pl

Pokoje

Pokój 1-osobowy
Pokój 1-osobowy od 200
/ 1 noc

Pokój jednoosobowy posiada łóżko o szerokości 120cm oraz łazienkę z prysznicem. Pokoje różnią się między sobą pod względem usytuowania: w niektórych sufit jest ze skosem. Każdy pokój posiada niepowtarzalną kolekcję drewnianych mebli, jakich nie znajdziecie Państwo w żadnym innym hotelu.

Miejsca: 1 Rezerwuj
Pokój 2-os.
Pokój 2-os. od 200
/ 1 noc

Pokój dwuosobowy z dużym łóżkiem o szerokości 140cm lub dwoma pojedynczymi łóżkami o szerokości 90 cm każde, łazienka z prysznicem. Pokoje różnią się między sobą pod względem usytuowania: jeden z pokoi z dużym łóżkiem znajduje się na tradycyjnej sopockiej werandzie, w niektórych sufit jest ze skosem. Wszystkie pokoje z 2 łóżkami znajdują się na I piętrze. Każdy pokój posiada niepowtarzalną kolekcję drewnianych mebli, jakich nie znajdziecie Państwo w żadnym innym hotelu.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój 2-os. Lux z dużym łóżkiem
Pokój 2-os. Lux z dużym łóżkiem od 300
/ 1 noc

Pokój dwuosobowy LUX z dużym łóżkiem o szerokości 160cm i łazienką. W łazience znajduje się wanna z prysznicem. Przestronne pokoje LUX posiadają dodatkowy kącik wypoczynkowy z sofą. Każdy z nich posiada niepowtarzalną kolekcję drewnianych mebli, jakich nie znajdziecie Państwo w żadnym innym hotelu.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij