Złoty Standard

Sześć Dębów Dwór w Prusewie

Prusewo 1, Wierzchucino
tel.: +48 58 673 57 37, fax: +48 58 673 57 37
e-mail: szescdebow@prusewo.p, strona: prusewo.pl/

Zabytkowy dwór otoczony przez blisko 2 hektarowy park, bogaty w starodrzew, o układzie geometrycznym w części centralnej i angielskim na obrzeżach, to bez wątpienia miejsce o niepowtarzalnym uroku. 

Okolony niezwykłym parkiem Dwór „Sześć Dębów” w Prusewie jest miejscem o niepowtarzalnym uroku. Urządzony ze smakiem, niezwykły park to godna oprawa pałacu, w którego zabytkowych wnętrzach usytuowano restaurację z kawiarnią, salon z biblioteką oraz salę konferencyjną. Na piętrze znajduje się salon tarasowy oraz 14 eleganckich pokoi 1 i 2 – osobowych z łazienkami, w tym pokoje Lux oraz dwa apartamenty. We wszystkich pokojach jest dostępny szerokopasmowy internet. Dumą hotelowej restauracji jest wykwintna domowa kuchnia. W ciepłe dni można rozkoszować się posiłkiem na tarasie i w parku. Dwór organizuje konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne. Z licznych atrakcji trzeba wymienić choćby spływy kajakowe Piaśnicą, rejsy po jeziorze Żarnowieckim, przejażdżki konne w Białogórze, a także pole golfowe Sierra Golf Club (30 km od dworu).

Dwór posiada salę konferencyjną wyposażoną w niezbędny sprzęt audiowizualny oraz szerokopasmowy internet, mogącą pomieścić 60 osób, a po połączeniu z sąsiednimi pomieszczeniami dużo więcej. Na piętrze znajduje się kameralna sala spotkań.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij