Złoty Standard

Hotel Senator Konferencje&Spa
Hotel Senator Konferencje&Spa od 229
/ pobyt

Hotel Senator leży w sercu gór Świętokrzyskich. Profesjonalizm wynikający  z 20 letniego doświadczenia łączy się tutaj z oryginalnym designem oraz mocą atrakcji. Rodziny z dziećmi znajdą tu aktywny wypoczynek oraz wspaniałą bazę do zwiedzania całego województwa.  

Dream-Spa pracujące na kosmetykach Dr Irena Eris, Basen, 3 sauny, 2 groty solne, 2 jacuzzi, kuleczkowo dla dzieci, Klub nocny z kręgielnią oraz 7 wyjątkowych, unikalnie wyposażonych apartamentów butikowych. Organizatorów konferencji zachwyci 13 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1500m2, ponad 200 miejsc noclegowych w 94 pokojach oraz grilowisko na łonie natury. Biskość drogi ekspresowej S7 oraz usytuowanie w centrum Polski powoduje że Hotel Senator to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek jak również na organizację firmowego eventu.   

Pozwól nam oczarować Cię naszym nowym standardem...

Starachowice więcej Rezerwuj
Hotel Europa
Hotel Europa od
/ pobyt

Hotel Europa**** jest nowoczesnym obiektem konferencyjno-biznesowym położonym w sercu południowo-wschodniej Polski, funkcjonującym na rynku od 1 maja 2004r.
Gośćmi hotelu są głównie klienci biznesowi odwiedzający regionalne firmy oraz grupy konferencyjne, szukające miejsca na szkolenie, integrację, event czy promocję. Hotel posiada bogate doświadczenie w organizacji imprez wszelkiego rodzaju, począwszy od małych spotkań biznesowych, po duże bankiety i konferencje.
Ze względu na lokalizację Hotel stanowi doskonałą bazę noclegową dla osób podróżujących indywidualnie, odwiedzających bogaty w walory turystyczne region świętokrzyski. Hotel otrzymał również wyróżnienie w akcji "Hotel Przyjazny Matce i Dziecku" zapewniając udogodnienia dla najmłodszych Gości oraz  miejsce do zabawy.

Starachowice więcej Rezerwuj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij