Złoty Standard

SPA Medical Dwór Elizy

ul. Zdrojowa 22, Długopole Zdrój
tel.: +48 74 812 08 40, fax: +48 74 660 79 88
e-mail: recepcja@dwor-elizy.com, strona: www.dwor-elizy.com/

SPA Medical Dwór Elizy to zdecydowanie najlepszy obiekt *** SPA w Kotlinie Kłodzkiej w standardzie czterogwiazdkowym. Atutami obiektu są: profesjonalna i sympatyczna obsługa, miła atmosfera, komfort, najnowocześniejsze centrum SPA, dogodnie urządzone pokoje, świetnie przystosowane sale konferencyjne i to wszystko na najwyższym poziomie. Hotel SPA Medical Dwór Elizy to obiekt położony w kurorcie Długopole Zdrój, w sercu Kotliny Kłodzkiej, blisko gór i kurortów narciarskich Zieleniec, Czarna Góra oraz blisko granicy polsko – czeskiej. Hotel posiada 4 sale konferencyjne (z których największa pomieści ok. 80 osób), 55 luksusowo urządzonych pokoi oraz apartamenty.

Dwór Elizy urzeczywistnia wszystko to, o czym do tej pory czytaliście Państwo w kolorowych magazynach. Sztab specjalistów sprawi, że weekend w SPA dla dwojga pozostanie na długo w Państwa pamięci. Oderwijcie się od przytłaczającej rzeczywistości i nabierzcie sił na realizację planów.

Kotlina Kłodzka na stałe zapisze się w Państwa pamięci jako miejsce pełne magicznych zakątków oraz oferujące usługi na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, który pakiet pobytowy wybiorą Państwo w Dworze Elizy: dla rodziny, dla seniorów, pobyty rehabilitacyjne, czy regeneracyjne, zawsze zyskują Państwo gwarancję udanych wakacji!

 

Obiekt polecany przez SaleBiznesowe.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij