Złoty Standard

Zespół Dworski Hotel Sarmata
Zespół Dworski Hotel Sarmata od
/ pobyt

Hotel Sarmata*** powstał na fundamentach lub obrysach budynków zabytkowego zespołu dworskiego Strużyńskich z 1861r. Odbudowany w latach 2002-2009 przez obecnych właścicieli na cele hotelowo-turystyczne oferuje wyjątkowy klimat minionych czasów. W odtworzonych z największym pietyzmem wnętrzach zabytkowego kompleksu odnajdą Państwo ducha sarmatyzmu, zasmakują specjałów kuchni regionalnej oraz zrelaksują się z dala od zgiełku codzienności. Hotel Sarmata*** od 2010r. jest członkiem Schloss-gut-Hotels - europejskiej sieci ponad 300 hoteli i pensjonatów skupiających obiekty o zabytkowym, historycznym charakterze. Hotel Sarmata*** w marcu 2011r. uzyskał rekomendację prestiżowego miesięcznika FORBES (nr 4/2011), jako jedyny obiekt z terenu Sandomierza oraz województwa świętokrzyskiego.

Zespół dworski Hotel Sarmata*** jest jednym z nielicznych obiektów hotelowych w regionie, które mogą zaoferować Państwu niepowtarzalną atmosferę wypoczynku utrzymaną w duchu sarmackim. Zabytkowe i stylizowane wnętrza zespołu dworskiego - powstałego w 1861 roku i odbudowanego przez obecnych właścicieli w latach 2002-2009 zapewniają bogate doznania estetyczne. Hotel Sarmata*** oferuje łącznie 127 miejsc noclegowych w łącznie 50-ciu komfortowych jednostkach mieszkalnych tj. 41 pokojach i 9 apartamentach z łazienkami.

Sandomierz więcej Rezerwuj
Centrum Konferencyjno-Bankietowe Hotel Dwór Dwikozy
Centrum Konferencyjno-Bankietowe Hotel Dwór Dwikozy od
/ pobyt

Centrum Konferencyjno – Bankietowe Dwór Dwikozy*** to nowoczesny obiekt z dwoma salami bankietowo – konferencyjnymi, częścią hotelową oraz Restauracją. Sale konferencyjne zostały profesjonalnie wyposażone, a ich elegancki wygląd podkreśla prestiż spotkań. 

W obiekcie zastosowano innowacyjne oświetlenia LED, które pozwalają na niezwykle ciekawą oprawę wizualną organizowanych wydarzeń. Hotel to 50 miejsc w 20 pokojach typu standard oraz w 2 apartamentach. Wszystkie pokoje zostały stylowo urządzone, wyposażone w klimatyzację, telewizory LCD i dostęp do szybkiego Internetu, a apartamenty ponadto – w wannę z hydromasażem i mini – bar. Hotel zapewnia parking na ok. 100 samochodów. 

Restauracja Dworu Dwikozy specjalizuje się w kuchni polskiej i międzynarodowej, oferuje także specjalne festiwale kuchni świata. Dla najmłodszych przygotowano kącik zabaw i plac z mnóstwem atrakcji.

Sandomierz więcej Rezerwuj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij