Złoty Standard

Perła Południa

Rytro 380, Rytro
tel.: 18 446 90 31 – 33, fax:
e-mail: hotel@perlapoludnia.pl, strona: www.perlapoludnia.pl

Już od wielu lat Hotel*** Perła Południa w Rytrze /Beskid Sądecki/ cieszy się uznaniem i zaufaniem najbardziej wymagających Gości.
Dajemy gwarancję najwyższego poziomu i kultury świadczonych usług.
        
Hotel *** Perła Południa znajduje się w Rytrze - miejscowości położonej w Dolinie Wielkiej Roztoki, na  obszarze Popradzkiego Parku Krajobrazowego i w sąsiedztwie ścisłych rezerwatów przyrody. Walory krajobrazowe oraz dobrodziejstwa natury sprawiają iż jest to miejsce, gdzie można odpocząć od codzienności, o każdej porze roku.

Atrakcyjne usytuowanie oraz zróżnicowana oferta hotelu dają nieograniczone możliwości
w twórczym planowaniu wypoczynku indywidualnego jak i w organizowaniu wyjazdów grupowych – szkoleń, konferencji.

Hotel oferuje pokoje 1, 2, 3 osobowe oraz studia z balkonami i wspaniałym widokiem na otaczające góry.

W restauracji Pod Jasionową Polaną oraz w Karczmie Nad Potokiem serwowane są obfite i wyborne przysmaki kuchni polskiej, urozmaicone potrawami z kuchni całego świata. Na życzenie  gości kuchnia przygotowuje dania wegetariańskie i niskokaloryczne.

Nieustanne starania mające na celu podnoszenie jakości usług, ciekawa oferta pakietów pobytowych z bogatym programem animacyjnym skierowana w szczególności dla rodzin z dziećmi zaowocowały przyznaniem  prestiżowego tytułu Sądeckiej Marki Turystycznej czy też hotelu Przyjaznego Dzieciom.

Hotel wyposażony jest w pełnowymiarowy, kryty basen ze źródlaną wodą, trzy korty tenisowe ze sztucznym oświetleniem, halę sportową, zielone boisko do gier zespołowych, salę fitness. Hotel dysponuje również zapleczem  konferencyjnym z kompletnym  wyposażeniem multimedialnym /7 sal konferencyjnych do 300 miejsc w układzie teatralnym/.

W centrum SPA i Wellness goście mogą skorzystać z szerokiej oferty zabiegów na twarz i ciało. Pozwalają one nie tylko na poprawę wyglądu i kondycji, ale również na odprężenie, odzyskanie spokoju i dobrego samopoczucia.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij