Złoty Standard

Pałac Zdunowo

Zdunowo 50, Załuski
tel.: +48 23 661 98 00, 694 484 584, fax: +48 23 661 98 13
e-mail: biuro@palaczdunowo.pl, strona: www.palaczdunowo.pl/

Pałac Zdunowo został stworzony do spotkań rodzinnych i biznesowych dając im atmosferę prywatności i swobodę pracy twórczej. Organizujemy wesele, konferencje, kameralne spotkania biznesowe, chrzciny, komunie oraz jubileusze i urodziny. 
 
Położony w pięknym, zabytkowym parku zapewnia ciszę. Oddajemy do Państwa dyspozycji 2 sale konferencyjne, bibliotekę, restaurację, salę dyskotekowo-kinową, przestronny westybul i 21 stylowych, komfortowych pokoi dwuosobowych, w tym 3 apartamenty. Dysponujemy profesjonalnym wyposażeniem konferencyjnym i szybkim, bezprzewodowym Internetem. Do Państwa dyspozycji pozostaje również przestrzeń na tarasie i w parku.
Na spotkania o szczególnym charakterze zachęcamy do wynajęcia pałacu na wyłączność. Jesteśmy przekonani, że kucharze Pałacu Zdunowo zaskoczą naszych Gości znakomitą kuchnią i prezentacją potraw - w latach 2012 oraz 2013 zdobyliśmy tytuł Najlepszej Restauracji Pałacowej w Polsce.
Zapraszamy do strefy Haute SPA, gdzie używamy jedynie naturalnych kosmetyków, a ofertę przygotowujemy sezonowo, aby odpowiedzieć zmieniającym się wraz z porami roku potrzebom ciała. Pomożemy zaaranżować spotkanie według indywidualnych potrzeb: skomponujemy odpowiednie menu, zorganizujemy atrakcje dodatkowe.
 
 

Obiekt polecany przez SaleBiznesowe.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij