Złoty Standard

Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

ul. Czachowskiego 56, Chlewiska k/ Szydłowca
tel.: +48 48 628 70 61, fax: +48 48 628 70 61 wew. 300
e-mail: chlewiska@manorhouse.pl, strona: www.manorhouse.pl/

Tylko 130 km od Warszawy w pięknym zabytkowym 10 hektarowym parku znajduje się kompleks hotelowy Manor House SPA, w skład którego wchodzi: pięciogwiazdkowy Pałac Odrowążów z XV wieku, czterogwiazdkowe Stajnia Platera z XIX wieku i Termy Zamkowe z pierwszym w Polsce idealnym dla alergików basenem bez chloru z krystaliczną ożywioną wodą Grandera i jonami srebra.

Manor House SPA jest hotelem przyjaznym dorosłym, nie przyjmuje dzieci poniżej 12 lat.

To magiczne miejsce oferuje wypoczynek w 59 stylowych pokojach z własnym programem wellness. Na Gości czekają: jedyne w Polsce pokoje z beczkami ofuro, w których można zażywać głębokich kąpieli w japońskim stylu, luksusowe SPA z zabiegami energetycznymi, golf wodny, stadnina koni, koncerty na gongi tybetańskie, Witalna Wioska® SPA, Ogród Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy i Piramidą Horusa.

Pałac Odrowążów w Chlewiskach jest jedną z najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce, historia jej sięga XII wieku. To magiczne miejsce oferuje wypoczynek w pokojach, znajdujących się w historycznych budynkach i w nowych stylizowanych obiektach, łączących tradycję z luksusem. Hotel Manor House SPA proponuje swoim Gościom bardzo bogatą ofertę Wellness&SPA. Goście w ramach pobytów SPA korzystają m.in. z: seansów w chacie solnej z halogeneratorem solnym, rowerów, sali fitness, outdoor fitness, sprzętu Nordic Walking , wędkowania w przypałacowych stawach, bilardu, minigolfa oraz z sobotnich terapeutycznych koncertów na gongi tybetańskie. Dla miłośników hipiki – własna stadnina koni i kryta ujeżdżalnia 800 m2.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij