Złoty Standard

Pałac Kotulińskich

Zamkowa 2, Czechowice-Dziedzice
tel.: 32/494-49-60, 32/494-49-61, 698-303-560, fax: 32/494-49-64
e-mail: hotel@palackotulinskich.pl, strona: www.palackotulinskich.pl/

Pokoje

Pokój Kolonialny
Pokój Kolonialny od
/ 1 noc

Pokój jednoosobowy z widokiem na park, znajduje się w głównym budynku Pałacu na I piętrze. Pokój urządzony jest z prostotą i harmonią, w typowych dla stylu kolonialnego kolorach brązu i beżu. Pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i  bezprzewodowy Internet.

 

Miejsca: 1 Rezerwuj
Pokój Art Deco
Pokój Art Deco od
/ 1 noc

Pokój jednoosobowy z widokiem na park, znajduje się w głównym budynku Pałacu na I piętrze. Eleganckie i wyrafinowane wnętrze sprawi, iż pobyt w nim będzie prawdziwą przyjemnością. Pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i bezprzewodowy Internet.

Miejsca: 1 Rezerwuj
Pokój Waniliowy
Pokój Waniliowy od
/ 1 noc

Pokój jednoosobowy z widokiem na dziedziniec Pałacu znajduje się w głównym budynku Pałacu na II piętrze. Jego ciepłe barwy współgrają z wygodą i funkcjonalnością. Pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i bezprzewodowy Internet.

Miejsca: 1 Rezerwuj
Pokój Czekoladowy
Pokój Czekoladowy od
/ 1 noc

Pokój jednoosobowy z widokiem na dziedziniec Pałacu, znajduje się w głównym budynku Pałacu na II piętrze.  W otoczeniu czekoladowych wnętrz można poczuć się bezpiecznie, co daje spokój i relaks.
Pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i bezprzewodowy Internet.

Miejsca: 1 Rezerwuj
Pokój Chabrowy
Pokój Chabrowy od
/ 1 noc

Pokój jednoosobowy z widokiem na dziedziniec Pałacu, znajduje się w głównym budynku Pałacu na II piętrze.  Chabrowy kolor ścian podkreśla indywidualność tego wnętrza, jest zdecydowany, ale nie jaskrawy. Pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i bezprzewodowy Internet.

Miejsca: 1 Rezerwuj
Pokój Konwaliowy
Pokój Konwaliowy od
/ 1 noc

Pokój jednoosobowy z widokiem na zespół pałacowych budynków, znajduje się w głównym budynku Pałacu na II piętrze. Kolejne kwiatowe nawiązanie w aranżacji wnętrza, tym razem konwaliowe – czyli zieleń i biel. Pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i bezprzewodowy Internet.

Miejsca: 1 Rezerwuj
Pokój Romantyczny
Pokój Romantyczny od
/ 1 noc

Pokój z widokiem na zespół pałacowych budynków, znajduje się w głównym budynku Pałacu na I piętrze. Pastelowe i naturalne odcienie wnętrza są romantyczne i praktyczne - pokój jest jasny i przestronny. Pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i bezprzewodowy Internet.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój Różany
Pokój Różany od
/ 1 noc

Pokój z widokiem na park i skrzydło Pałacu, znajduje się w głównym budynku Pałacu na II piętrze.  Prawdziwie „kobiecy” zakątek, urzeczywistnienie różanej elegancji. Pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i bezprzewodowy Internet.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój Cynamonowy
Pokój Cynamonowy od
/ 1 noc

Pokój z widokiem na dziedziniec i skrzydło Pałacu, znajduje się w głównym budynku Pałacu na II piętrze.  Pokój jasny, pogodny, pełen światła i optymistycznego nastroju. Pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i bezprzewodowy Internet.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój Kawowy
Pokój Kawowy od
/ 1 noc

Pokój z widokiem na Park, znajduje się w głównym budynku Pałacu na II piętrze. Kolory tego wnętrza wyciszają emocje i koją zmęczenie, harmonizują ze sobą, co potęguje poczucie uporządkowania i życzliwości. Pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i bezprzewodowy Internet.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój w skrzydle Pałacu na parterze
Pokój w skrzydle Pałacu na parterze od
/ 1 noc

Pokoje z widokiem na Park lub dziedziniec Pałacu, znajdują się w skrzydle Pałacu na parterze. Czerwień i zieleń to zestawienie kolorów, które przyciągają się i uzupełniają przez swą przeciwstawną naturę.
Pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i Internet.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój w skrzydle Pałacu na I piętrze
Pokój w skrzydle Pałacu na I piętrze od
/ 1 noc

Pokoje z widokiem na Park lub dziedziniec Pałacu, znajdują się w skrzydle Pałacu na I piętrze. Klasyczne wnętrze w ciepłej tonacji brązu i złota.  Pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i Internet.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój dla niepełnosprawnych
Pokój dla niepełnosprawnych od
/ 1 noc

Pokoje z widokiem na Park Pałacu znajdują się w skrzydle Pałacu na parterze. Czerwień i zieleń to zestawienie kolorów, które przyciągają się i uzupełniają przez swą przeciwstawną naturę.
Pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i Internet.

Pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój Barokowy
Pokój Barokowy od
/ 1 noc

Pokój z widokiem na dziedziniec Pałacu znajduje się w głównym budynku Pałacu na I piętrze. Eleganckie wnętrze w barokowym stylu dla ludzi doceniających urodę i piękno minionych epok. Pokój wyposażony jest w barokową łazienkę z oryginalną wanną, telewizor, telefon i bezprzewodowy Internet.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój Liliowy
Pokój Liliowy od
/ 1 noc

Pokój z widokiem na Park znajduje się w głównym budynku Pałacu na II piętrze. Pałacowa sypialnia w szlachetnej oprawie stworzona z myślą o zakochanych. Pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i bezprzewodowy Internet.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Apartament Sarmacki
Apartament Sarmacki od
/ 1 noc

Apartament z widokiem na Park i Dziedziniec Pałacu znajduje się w głównym budynku Pałacu na I piętrze. Składa się z Pokoju Szlacheckiego z podwójnym łóżkiem i łazienką oraz Salonu Antycznego z możliwością organizacji spotkań i mini-konferencji. Jest to zatem idealne miejsce nie tylko do wypoczynku, ale również pracy. Całkowita powierzchnia Apartamentu wynosi 40,4 m2.

Apartament wyposażony jest w 2 łazienki z prysznicem, telewizor, telefon i Internet.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij