Złoty Standard

Z-Hotel Business & Spa
Z-Hotel Business & Spa od 215
/ pobyt

Witamy w Z-Hotel Business & Spa, miejscu stworzonym z myślą o ludziach poszukujących komfortowego miejsca do aktywności biznesowej i relaksu.
Całkowita prywatność, unikalność oferty i najwyższa jakość to najbardziej cenione cechy naszego miejsca.

Z-Hotel Business & SPA to ZDROWY, ZIELONY i EKOLOGICZNY Hotel.
Dobrowolnie decydujemy się działać na rzecz czystszego środowiska naturalnego, a Społeczna Odpowiedzialność Biznesu stanowi część naszej strategii.
Wprowadziliśmy w naszym hotelu segregację śmieci, oszczędzanie energii elektrycznej i grzewczej, używanie detergentów przyjaznych środowisku,
prowadzenie tzw. Green Wash – zachęcając Gości do ponownego używania ręczników i pościeli oraz podawanie napojów w szklanych zwrotnych butelkach.
Posiłki serwowane w naszej Restauracji przygotowywane są wyłącznie ze świeżych, naturalnych i najwyższej jakości produktów.
Kosmetyki w pokojach hotelowych i w Z-SPA produkowane są na bazie naturalnych składników w pojemnikach, które ulegają łatwej i szybkiej biodegradacji.
Z-Hotel Business & SPA położony jest na 2 hektarach terenu zielonego i znajduje się zaledwie 25 km od ścisłego Centrum Warszawy
oraz 30 km od lotniska im. Fryderyka Chopina na warszawskim Okęciu.

Nasi Goście hotelowi do dyspozycji mają basen z hydromasażem, jacuzzi, saunę fińską ze studnią lodową, salę fitness i możliwość wypożyczenia rowerów.
Brak możliwości pobytu ze zwierzętami.

Otwock więcej Rezerwuj
Villa Otwock
Villa Otwock od
/ pobyt

Villa Otwock to hotel, który powstał przede wszystkim z myślą o ludziach na co dzień aktywnych, doskonalących swoje umiejętności biznesowe i pragnących odpoczynku w połączeniu z atmosferą sprzyjającej pracy umysłowej.

Villa to kameralny obiekt z 68 miejscami noclegowymi, oferujący obszerne stylowe pokoje i wyjątkowe apartamenty z przestronnymi tarasami widokowymi. Kolonialne wnętrza i starannie dobrane elementy dekoracji, tworzą przestrzeń inspirującą i relaksującą zarazem. Profesjonalna, pomocna i otwarta na potrzeby gości obsługa, zadba o komfort pobytu.

To wyjątkowe miejsce na regeneracje organizmu i odnalezienie sił witalnych. A jeśli Państwo wypoczęli i nie potrzebują wyciszenia, oferujemy doskonałe warunki do aktywnej pracy, organizacja konferencji, szkoleń a także do czynnego spędzania wolnego czasu. W ramach ofert hotelu Villa Otwock przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę atrakcji związanych z wypoczynkiem i rekreacją.

Otwock więcej Rezerwuj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij