Złoty Standard

Kormoran Wellness Medical Spa

Kościelna 16, Rowy
tel.: 48 59 814 19 41, fax: 59 814 19 53
e-mail: rezerwacje@kormoran-rowy.pl, strona: www.kormoran-rowy.com

Oferty Specjalne

Pokoje z gwarancją najniższej ceny!
Pokoje z gwarancją najniższej ceny! od 190
/ pokój / 1 noc
Zarezerwuj pobyt z gwarancją najniższej ceny! Oferta dostępna tylko na tej stronie.
więcej Rezerwuj
Rowerem na wrzosowiska
Rowerem na wrzosowiska od 549
/ pokój / 2 noce
Wrzesień to idealny miesiąc na weekendowe wypady rowerowe Gorące słońce już za nami a na szlakach rowerowych jest luźniej. Barwne kolory jesieni potęgują niezapomniane wrażenia z wyprawy. Zarezerwuj u nas minimum 2 noce i uzyskaj rabat!
więcej Rezerwuj
Light running
Light running od 865
/ os. / 2 noce
Kochasz bieganie lub chciałbyś rozpocząć przygodę z bieganiem? Weź udział w dedykowanym programie "Maratończyk", który został przygotowany przez zespół specjalistów dla naszego hotelu: trenerów. fizjoterapeutów i dietetyków. Pod okiem profesjonalnego trenera dowiesz się jak przygotować się do wybranych dystansów, poznasz prawidłową technikę biegu oraz formy i metody treningu biegowego. Przyswoimy Ci wiedzę o odżywianiu zarówno po treningach jak i przed. Do Twojej dyspozycji oddajemy specjalnie opracowane trasy biegowe w otulinie i na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Dzięki naszemu programowi poznasz swoje mocne i słabe strony, nad którymi wciąż trzeba pracować. Zostań prawdziwmy maratończykiem.
więcej Rezerwuj
Gęsina na Świętego Marcina-Weekend listopadowy
Gęsina na Świętego Marcina-Weekend listopadowy od 970
/ pokój / 2 noce
Gęsina na Świętego Marcina - po raz kolejny w Kormoranie. Wyobraźcie sobie ciepło domowego ogniska z lat dziecięcych. Zamknijcie oczy i wejdźcie do pokoju, gdzie unosi się zapach majeranku, czosnku, kopru. Na stole właśnie postawiono pieczoną gęś w chrupiącej złotej skórce, obok glazurowane gruszki, i ciepłe pieczone jabłka...
więcej Rezerwuj
Dieta dr Ewy Dąbrowskiej-turnus min 7 dni
Dieta dr Ewy Dąbrowskiej-turnus min 7 dni od 1500
/ pokój / 5 nocy
Dieta warzywno – owocowa wpływa korzystnie na około 60 różnych schorzeń. Podstawą kuracji jest oczyszczenie organizmu ze złogów i toksyn, co sprawia, że zostają w nim uruchomione mechanizmy naprawcze. To z kolei prowadzi do homeostazy ustroju, jego regeneracji i rewitalizacji – czyli ZDROWIA.
więcej Rezerwuj
LUKSUSOWA ODNOWA
LUKSUSOWA ODNOWA od 1640
/ pokój / 2 noce
Luksusowa odnowa to doskonały program wypoczynkowy z kuracją detoksykującą i głęboką regeneracją skóry. Aktywne zajęcia,  indywidualnie dobrane zabiegi SPA oraz zbilansowane posiłki oparte na naturalnych składnikach pozwolą nie tylko na szybszą poprawę wyglądu cery ale także wspomogą i uregulują procesy trawienne.  Ten weekend wprowadzi zdrowe nawyki w Twoje życie codzienne.
więcej Rezerwuj
Wypoczynek rehabilitacyjny
Wypoczynek rehabilitacyjny od 1974
/ pokój / 7 nocy
więcej Rezerwuj
Turnus rehabilitacyjny 13 dni
Turnus rehabilitacyjny 13 dni od 2743
/ pokój / 13 nocy
więcej Rezerwuj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij