Złoty Standard

Marine Hotel
Marine Hotel od
/ pobyt

Marine Hotel***** to diament Kołobrzegu położony w oszałamiającej odległości 20 metrów od morza. Bliskość Bałtyku zdeterminowała kształt budynku – przypominającego formą okręt zwrócony ku morzu. Dominującym kolorem w hotelu jest biel, doskonale podkreślająca nowoczesny minimalistyczny design. W 231 luksusowych pokojach, każdy z widokiem na morze i przepełniony świeżą morską bryzą, Goście stają się pasażerami luksusowego statku!
Vital World SPA to bezpieczna przystań, pełna relaksu i zmysłowych doświadczeń. Niekwestionowaną atrakcją jest basen pływacki z muzyką podwodną i całoroczne jacuzzi zewnętrzne. Natomiast mroźna grota śnieżna to wyzwanie, któremu można sprostać tylko po wizycie w świecie saun. Personel IneSPA zadba o duszę i ciało Gości w jednym z 18 gabinetów. Do dyspozycji Gości są także Hammam, SPA dla Dwojga, tepidarium, wypoczywania oraz salon fryzjerski.
Marine Hotel***** ma w ofercie szeroki wachlarz propozycji na spędzenie wolnego czasu. Na koneserów kawy i słodkości oraz malowniczych zachodów słońca czeka na najwyższej kondygnacji Marini Café z tarasem na dachu. Smakoszy wybitnej kuchni zaprasza restauracja PerMare i dwaj szefowie kuchni. Wytrawnych koneserów drinków przyciągnie Lobby Bar. Kołobrzeskim centrum nocnego życia jest klub MarinGo! często goszczący najlepszych DJ’ów.
Nowoczesne centrum konferencyjno-szkoleniowe – jedno z największych na wybrzeżu, może pomieścić grupę nawet do 450 osób. Dodatkowo na tarasie przed restauracją PerMare można rozstawić namiot o powierzchni do 600 m2.
Marine Hotel***** to nie tylko bliskość morza, odważna architektura i dedykowane Gościom usługi, ale również poszanowanie zasobów naturalnych i stosowanie rozwiązań przyjaznych środowisku. Rekuperacja, czyli system klimatyzacji oparty na pompach ciepła, oświetlenie w technologii LED, armatura eco-smart obniżająca nawet do 50% zużycie wody – to tylko niektóre z zastosowanych prośrodowiskowych rozwiązań. W pokojach znajduje się informacja zachęcająca Gości do ponownego używania pościeli i ręczników, a służby pięter używają detergentów bez fosforanów i ulegających biodegradacji.

Kołobrzeg więcej Rezerwuj
Hotel Zdrojowy Pro-Vita
Hotel Zdrojowy Pro-Vita od
/ pobyt

Hotel Zdrojowy Pro-Vita położony jest tylko 70 m od szerokiej, piaszczystej plaży. Od  strony północnej sąsiaduje z parkiem nadmorskim, a w nim ścieżka zdrowia oraz trasy rowerowe prowadzące do eko-parku, molo i latarni morskiej.  Hotel otacza ogród (7000 m2 )z dwoma placami zabaw. W okresie letnim znajduje się w nim również ogródek restauracyjny oraz strefy rekreacyjne z hamakami i leżakami.

Hotel oferuje wypoczynek nad morzem w ujęciu wszystkich aspektów wellness: ciała, ducha, umysłu, relacji i emocji. Każdy, kto pragnie zainwestować w swoje zdrowie może skorzystać z porady naszych ekspertów  w dziedzinie zdrowego odżywiania, różnych form aktywności, a także rozwoju osobistego. Hotelowy Instytut Zdrowia zaprasza do skorzystania z szerokiego wachlarzu masaży m.in. masażu Ma-URI, zajęć Klubu fitness, basenu, jacuzzi oraz sauny.

Dla komfortu Gości w każdym pokoju dostępny jest internet bezprzewodowy, z którego można korzystać bezpłatnie również w sali klubowej.

Hotelowa restauracja prowadzona jest pod okiem szefa kuchni (nagradzanego wielokrotnie w ogólnopolskich konkursach kulinarnych)  oraz dietetyka. Restauracja oferuje dania przygotowane ze zdrowych produktów regionalnych. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala zatrzymać w daniach najbardziej wartościowe składniki. Nasza kuchnia jest smaczna a na dokładkę zdrowa.

Hotel Zdrojowy Pro-Vita - inspirujemy do życia w szczęściu, zdrowiu i harmonii.

Kołobrzeg więcej Rezerwuj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij