Złoty Standard

IBB Andersia Hotel

Plac Andersa 3, Poznań
tel.: +48 61 66 78 000, fax: +48 61 667 80 01
e-mail: andersia@andersiahotel.pl, strona: www.andersiahotel.pl

Najnowocześniejszy w portfolio Grupy IBB, Hotel Andersia - Hotel Poznań , mieści się w wysokim, przeszklonym budynku w samym centrum ważnych wydarzeń w dynamicznym mieście.
Dzięwiętnastopiętrowy obiekt zbudowany jest w oparciu o najnowsze technologie budowlane. Autorem projektu budynku o łącznej powierzchni 42 518 m2 i kubaturze 190 905 m3 jest Pracownia Architektoniczna Ewy i Stanisława Sipińskich.
Wysoki, solidny i nowoczesny budynek Hotelu zdradza ambicje i profesjonalizm właścicieli, by wyróżniać się wśród innych, by być widocznym i wyznaczać nowe trendy.
Nasz Gość docenia design i funkcjonalność stylowej aranżacji. Nowoczesne wnętrza, szyk i najwyższej jakości materiały. Wszystko to jest efektem ogromnego respektu do wygody Gościa, wyrazem naszej dbałości o szczegóły i perfekcji we wszystkim, co robimy.
Na dziewięciu piętrach części hotelowej budynku Andersia Tower Nasz Gość znajdzie wyjątkowo komfortowe i świetnie wyposażone pokoje. Dla Gościa w podroży biznesowej przygotowaliśmy nowoczesny, wyposażony w system dokujący do iPhone/iPad wygodny Business Room, gdzie rano dostarczamy świeżą prasę. Bogata i różnorodna karta pysznych, lekkich dan i rozkosznych deserów Restauracji Mosaica pobudza zmysł smaku i zaspokaja różnorodne gusty i apetyty.
Luksusowe apartamenty Senior i Prezydencki oraz pokoje Executive usytuowaliśmy na ostatnim, dziewiątym piętrze z pięknym widokiem na Stary Browar, dachy Poznania i dolinę Warty. Dla wygody Naszego Gościa Executive Lounge znajduje się na tym samym poziomie. Tu można przejrzeć świeżą prasę i wypić pyszne cappuccino.
Ochota na sport? Basen i centrum aktywnego wypoczynku już od szóstej trzydzieści rano zaprasza do swoich jasnych i stylowych wnętrz na drugim piętrze.
Do sal konferencyjnych oraz na śniadanie wystarczy zjechać windą poziom niżej. W ten sposób zapewniamy Naszemu Gościowi pełen komfort i dyskrecję w poruszaniu się po obiekcie.
W restauracji Flavoria serwujemy śniadanie w formie bogatego bufetu, do dyspozycji Naszego Gościa jest również specjalna stacja, gdzie kucharz na żywo przygotowuje świeże, puszyste omlety, chrupiące gofry czy lekką jajecznicę.
Szybkie zakupy w historycznych murach Starego Browaru, spacer czarującymi uliczkami Starego Rynku - to wszystko w zasięgu ręki Naszego Gościa, o krok od Hotelu. Bliskość lotniska, Dworca PKP i Międzynarodowych Targów Poznańskich gwarantują Naszemu Gościowi wygodę i świadomość bycia w centralnym punkcie miasta.
Hotel Andersia został zaprojektowany z myślą o indywidualnych potrzebach i wymaganiach. Nasz Gość chętnie korzysta z wygodnie zaaranżowanej przestrzeni konferencyjnej, czy Harmonia SPA Poznań . Świetne, logistyczne rozwiązania sprawiają, że Hotel Andersia jest wyjątkowym miejscem pracy i wypoczynku.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij