Złoty Standard

Hotel Zdrojowy Pro-Vita

ul. T. Kościuszki 17, Kołobrzeg
tel.: +48 94 355 40 03, fax: +48 94 355 40 04
e-mail: rezerwacje@hotelprovita.pl, strona: hotelprovita.pl/

Hotel Zdrojowy Pro-Vita położony jest tylko 70 m od szerokiej, piaszczystej plaży. Od  strony północnej sąsiaduje z parkiem nadmorskim, a w nim ścieżka zdrowia oraz trasy rowerowe prowadzące do eko-parku, molo i latarni morskiej.  Hotel otacza ogród (7000 m2 )z dwoma placami zabaw. W okresie letnim znajduje się w nim również ogródek restauracyjny oraz strefy rekreacyjne z hamakami i leżakami.

Hotel oferuje wypoczynek nad morzem w ujęciu wszystkich aspektów wellness: ciała, ducha, umysłu, relacji i emocji. Każdy, kto pragnie zainwestować w swoje zdrowie może skorzystać z porady naszych ekspertów  w dziedzinie zdrowego odżywiania, różnych form aktywności, a także rozwoju osobistego. Hotelowy Instytut Zdrowia zaprasza do skorzystania z szerokiego wachlarzu masaży m.in. masażu Ma-URI, zajęć Klubu fitness, basenu, jacuzzi oraz sauny.

Dla komfortu Gości w każdym pokoju dostępny jest internet bezprzewodowy, z którego można korzystać bezpłatnie również w sali klubowej.

Hotelowa restauracja prowadzona jest pod okiem szefa kuchni (nagradzanego wielokrotnie w ogólnopolskich konkursach kulinarnych)  oraz dietetyka. Restauracja oferuje dania przygotowane ze zdrowych produktów regionalnych. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala zatrzymać w daniach najbardziej wartościowe składniki. Nasza kuchnia jest smaczna a na dokładkę zdrowa.

Hotel Zdrojowy Pro-Vita - inspirujemy do życia w szczęściu, zdrowiu i harmonii.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij