Złoty Standard

Hotel Villa Baltica

ul. Emilii Plater 1, Sopot
tel.: 58 55 52 800, fax:
e-mail: hotel@villabaltica.com, strona: www.villabaltica.com/

Oferty Specjalne

Oferta Last Minute ze śniadaniem -15%
Oferta Last Minute ze śniadaniem -15% od 174
/ pokój / 1 noc
Ostatnie pokoje w super cenie!
więcej Rezerwuj
Oferta bezzwrotna ze śniadaniem -10%
Oferta bezzwrotna ze śniadaniem -10% od 176
/ pokój / 1 noc
Idealna oferta cenowa dla Gości pewnych swoich planów. Opłata nie podlega zwrotowi w przypadku anulacji.
więcej Rezerwuj
Nocleg ze śniadaniem
Nocleg ze śniadaniem od 195
/ pokój / 1 noc
Hotel Villa Baltica to 33 eleganckie, klimatyzowane pokoje, wyśmienita restauracja  oraz  relaks w gabinetach SPA.   Niezapomniany wypoczynek nad samym morzem, tuż  przy  plaży. Zapraszamy serdecznie!
więcej Rezerwuj
Weekend dla Dwojga
Weekend dla Dwojga od 640
/ pokój / 2 noce
Zapraszamy wszystkie pary, które nad morzem chcą na nowo odkryć czar swojego uczucia. Oferujemy wypoczynek połączony z niezapomnianą atmosferą Sopotu.
więcej Rezerwuj
Dłużej  taniej  - 15%
Dłużej taniej - 15% od 663
/ pokój / 4 noce
Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty cenowej ! 15% rabatu  w przypadku  pobytu powyżej   3 nocy.  Śniadania wliczone w cenę.
więcej Rezerwuj
Dla Dwojga - zabiegi SPA w cenie
Dla Dwojga - zabiegi SPA w cenie od 840
/ pokój / 2 noce
Zapraszamy do  skorzystania z oferty specjalnej na romantyczny pobyt  nad morzem. Oferujemy  komfortowy wypoczynek, niezapomnianie smaki w hotelowej restauracji  oraz  relaks w SPA,  a  to wszystko w  romantycznej  aurze pobliskiej plaży...
więcej Rezerwuj
Rodzinne Boże Narodzenie
Rodzinne Boże Narodzenie od 957
/ pokój / 3 noce
„Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy; dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich. Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski…” .......  Spędź święta z nami w kameralnej i rodzinnej atmosferze! Oferujemy wygodny nocleg, wyborne menu świąteczne, relaks w SPA  i  niezapomniane  chwile.
więcej Rezerwuj
ZŁOTA JESIEŃ - zabiegi SPA w cenie!
ZŁOTA JESIEŃ - zabiegi SPA w cenie! od 999
/ pokój / 3 noce
Złota jesień nad morzem jest piękna... zapraszamy gorąco do skorzystania z naszej wyjątkowej  3-dniowej   oferty pobytowej z atrakcyjnym pakietem SPA. Zapewniamy spokojny sen, wyśmienite jedzenie  oraz niezapomniane  chwile relaksu w strefie SPA.
więcej Rezerwuj
Czas na relaks - zabiegi SPA w cenie
Czas na relaks - zabiegi SPA w cenie od 1095
/ pokój / 3 noce
Jeżeli potrzebują Państwo wypoczynku i   relaksu, zapraszamy gorąco do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty pobytowej. Oferujemy spokojny sen, wyśmienite jedzenie  oraz niezapomniane  chwile relaksu w strefie SPA.
więcej Rezerwuj
Złota Jesień - pakiet 5 nocy
Złota Jesień - pakiet 5 nocy od 1350
/ pokój / 5 nocy
Zapraszamy na  jesienny wypoczynek nad morze. Wyjątkowa bliskość plaży i nadmorskich alejek spacerowych  to  niewątpliwa zachęta do do długich spacerów lub wycieczek rowerowych w malowniczej scenerii    o każdej porze roku.  Oferujemy Państwu spokojny sen, wyśmienite jedzenie  oraz niezapomniane  chwile relaksu w gabinetach SPA.
więcej Rezerwuj
Sylwester - pobyt 4 dniowy, SPA w cenie!
Sylwester - pobyt 4 dniowy, SPA w cenie! od 1499
/ pokój / 4 noce
Zapraszamy do spędzenia ostatnich chwil starego  roku w  Hotelu  Villa Baltica i  skorzystania z  wyjątkowych pakietów sylwestrowych. Oferujemy kameralną  atmosferę,  komfortowe  pokoje i wyborne menu.  W cenie  pobytu uroczysta kolacja sylwestrowa  w romantycznym nastroju ..... Zapraszamy!
więcej Rezerwuj
Tydzień nad morzem
Tydzień nad morzem od 1610
/ pokój / 7 nocy
Jeżeli potrzebują Państwo wypoczynku i wytchnienia zapraszamy gorąco do spędzenia " Tygodnia nad morzem". Bliskość plaży i nadmorskich alejek spacerowych  to  niewątpliwa zachęta do do długich spacerów lub wycieczek rowerowych w malowniczej scenerii  i  o każdej porze roku.  Oferujemy Państwu spokojny sen, wyśmienite jedzenie  oraz niezapomniane  chwile relaksu w naszym SPA.
więcej Rezerwuj
Tygodniowa ODNOWA - Spa w cenie!
Tygodniowa ODNOWA - Spa w cenie! od 1869
/ pokój / 7 nocy
Poszukujących  wytchnienia  i odrobiny   odmiany  zapraszamy  na Tygodniową Odnowę. Nadmorski klimat i relaks w Spa w połączeniu z wygodnym łóżkiem i wyjątkową obsługą to satysfakcja gwarantowana. Zapraszamy!
więcej Rezerwuj
Nadmorska regeneracja  w  SPA
Nadmorska regeneracja w SPA od 2155
/ pokój / 5 nocy
Poszukujących wytchnienia i potrzebujących energii zapraszamy na regenerację do naszego SPA.. Nadmorski klimat i relaks w Spa w połączeniu z wygodnym łóżkiem i wyjątkową obsługą to satysfakcja gwarantowana. Zapraszamy!
więcej Rezerwuj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij