Złoty Standard

Hotel Tęczowy Młyn

ul. Zakładowa 4, Kielce
tel.: +48 41 335 21 00, fax: +48 41 335 24 00
e-mail: rezerwacja@teczowy.com, strona: www.teczowy.com

Pokoje

Pokój 1-os.
Pokój 1-os. od 150
/ 1 noc

Oferujemy Państwu 25 pokoi 1-osobowych o kameralnej atmosferze, urządzonych w ciepłej kolorystyce, sprzyjającej wypoczynkowi, w którym każdy gość poczuje się wyjątkowo i komfortowo. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, tv-sat, bezpośrednią łączność telefoniczną oraz łącze internetowe.

Miejsca: 1 Rezerwuj
Pokój 2-os.
Pokój 2-os. od 220
/ 1 noc

Oferujemy Państwu 56 pokoi 2-osobowych o kameralnej atmosferze, urządzonych w ciepłej kolorystyce, sprzyjającej wypoczynkowi, w którym każdy gość poczuje się wyjątkowo i komfortowo. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, tv-sat, bezpośrednią łączność telefoniczną oraz Internet Wi-Fi.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój 2-os. z łóżkiem małżeńskim
Pokój 2-os. z łóżkiem małżeńskim od 220
/ 1 noc

Oferujemy Państwu 16 pokoi 2-osobowych o kameralnej atmosferze, urządzonych w ciepłej kolorystyce, sprzyjającej wypoczynkowi, w którym każdy gość poczuje się wyjątkowo i komfortowo. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, tv-sat, bezpośrednią łączność telefoniczną oraz łącze internetowe.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Apartament
Apartament od 420
/ 1 noc

Oferujemy Państwu 2 apartamenty o kameralnej atmosferze, urządzone w ciepłej kolorystyce, sprzyjającej wypoczynkowi, w którym każdy gość poczuje się wyjątkowo i komfortowo. Apartamenty wyposażone są w łazienkę z prysznicem, łazienkę z wanną, tv-sat, minibarek, bezpośrednią łączność telefoniczną oraz łącze internetowe Wi-Fi.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania
Pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania od
/ 1 noc

Oferujemy Państwu pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania o kameralnej atmosferze, urządzonych w ciepłej kolorystyce, sprzyjającej wypoczynkowi, w którym każdy gość poczuje się wyjątkowo i komfortowo. Dodatkowym atutem jest większa powierzchnia pokojowa. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, tv-sat, bezpośrednią łączność telefoniczną oraz łącze internetowe.

Miejsca: 1 Rezerwuj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij