Złoty Standard

Hotel Podlasie

42 Pułku Piechoty 6, Białystok
tel.: 085 67 56 600, fax: 085 67 56 606
e-mail: recepcja@hotelpodlasie.pl, strona: hotelpodlasie.pl

Pokoje

Jednoosobowy SINGLE
Jednoosobowy SINGLE od 169
/ 1 noc

Posiadamy 1 pokój jednoosobowy. Pokój wyposażony jestw pojedyncze,wygodne łóżko (90 cm szerokości), 21’ telewizor, telefon, a także stolik okolicznościowy i krzesło oraz biurko. W pokojach do dyspozycji gości oferujemy bezpłatny bezprzewodowy Internet Wi-Fi oraz łazienkę z prysznicem  i suszarką do włosów.

Miejsca: 1 Rezerwuj
Dwuosobowy TWIN
Dwuosobowy TWIN od 169
/ 1 noc

Posiadamy 58 pokoii dwuosobowych typu TWIN. Pokoje wyposażone są w dwa pojedyncze łóżka (90 cm szerokości), 21’ telewizor, telefon, a także stolik okolicznościowy i krzesło oraz biurko. W pokojach do dyspozycji gości oferujemy bezpłatny bezprzewodowy Internet Wi-Fi oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Dwuosobowy DELUXE DOUBLE / TWIN
Dwuosobowy DELUXE DOUBLE / TWIN od 239
/ 1 noc

Zapraszamy do pokoi  typu Deluxe . Pokoje wyposażone są w  duże łoże małżeńskie  (180 cm szerokości) lub w dwa łóżka (90 cm szerokości)  , 32’ telewizor LCD , telefon, krzesło oraz biurko. W pokojach do dyspozycji gości oferujemy bezpłatny bezprzewodowy Internet Wi-Fi , klimatyzację oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Dwuosobowy DOUBLE
Dwuosobowy DOUBLE od 219
/ 1 noc

Posiadamy 7pokoje dwuosobowych  typu DBL. Pokoje wyposażone są w duże łoże małżeńskie (180 cm szerokości), 21’ telewizor LCD z odtwarzaczem DVD, telefon, a także stolik okolicznościowy i krzesło oraz biurko. W pokojach do dyspozycji gości oferujemy bezpłatny bezprzewodowy Internet Wi-Fi , klimatyzację oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Apartament Rodzinny Studio
Apartament Rodzinny Studio od 337
/ 1 noc

Mamy Państwu do zaoferowania 2 Apartamenty  Rodzinne Studio. Składają  się one z dwóch przestronnych, gustownie urządzonych pokoi. W pokojach znajdują się: 1 duże łoże małżeńskie (180 cm szerokości) oraz dwa łóżka pojedyncze (90 cm szerokości). Na wyposażeniu apartamentów   jest telewizor LCD, teleton ,fotele oraz biurko, a także sejf. Gościom oferujemy bezpłatny internet WI-Fi, klimatyzację oraz łazienkę z prysznicem, a także suszarką do włosów. Pokoje  idealnie nadają  się do pobytów rodzinnych, istnieje możliwość wniesienia łożeczka dla dziecka lub kołyski.

Miejsca: 4 Rezerwuj
Apartament
Apartament od 415
/ 1 noc

Proponujemy Państwu ekskluzywny, klimatyzowany apartament z dużym łożem małżeńskim (180 cm szerokości) z wysokiej jakości pościelą hotelową. W pokoju znajduje się rozkładana kanapa, która sprzyja pobytom rodzinnym. W apartamencie jest nowoczesny telewizor LCD, telefon, sejf,minibar, stoliki i lampki nocne oraz łazienka z prysznicem. Do dyspozycji Gości jest również bezpłatny, bezprzewodowy internet Wi- Fi

 

Miejsca: 3 Rezerwuj
Studio Deluxe  3-4 os.
Studio Deluxe 3-4 os. od 328
/ 1 noc

Posiadamy 2 pokoje  typu Studio Deluxe. Pokoje wyposażone są w 1 duże łoże małżeńskie. (180 cm szerokości) oraz dwa łóżka pojedyncze (90 cm szerokości) (21’ telewizor, telefon, a także stolik okolicznościowy i wygodna skórzaną kanapę oraz biurko. W pokojach do dyspozycji gości oferujemy bezpłatny bezprzewodowy Internet Wi-Fi , klimatyzację, sejf, lodówkę z minibarem, łazienkę z prysznicem a także suszarkę do włosów.

Miejsca: 3 Rezerwuj
Studio Standard 4 os.
Studio Standard 4 os. od 328
/ 1 noc

Posiadamy 1 pokój czteroosbowy. Pokoje wyposażone są w cztery  łóżka pojedyncze (90 cm szerokości) (21’ telewizor, telefon, a także stolik okolicznościowy i wygodna skórzaną kanapę oraz biurko). W pokojach do dyspozycji gości oferujemy bezpłatny bezprzewodowy Internet Wi-Fi ,  sejf oraz łazienkę z prysznicem a także suszarkę do włosów.

Miejsca: 4 Rezerwuj
Ekonomiczny  Pokój  Trzyosobowy TRIPLE
Ekonomiczny Pokój Trzyosobowy TRIPLE od 245
/ 1 noc

Pokój dla trzech osób w standardzie economy. Wyposażony w:

- 3 pojedńcze łózka

- łazienkę z prysznicem

- tv

Miejsca: 3 Rezerwuj
Studio Deluxe 4 os
Studio Deluxe 4 os od 268
/ 1 noc

Posiadamy 1 pokój typu Studio Deluxe dla 4 osób. Pokój wyposażony jest w  cztery łóżka pojedyncze (90 cm szerokości) (21’ telewizor, telefon, a także stolik okolicznościowy i wygodna skórzaną kanapę oraz biurko. W pokojach do dyspozycji gości oferujemy bezpłatny bezprzewodowy Internet Wi-Fi , klimatyzację, sejf, lodówkę z minibarem, zestaw do parzenia kawy i herbaty, łazienkę z prysznicem a także suszarkę do włosów.

Miejsca: 4 Rezerwuj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij