Złoty Standard

Hotel Natura Residence Business & SPA

ul. Sucha 4, Siewierz
tel.: +48 (32) 674 13 95 – 96, fax: +48 (32) 678 15 60
e-mail: recepcja@naturaresidence.pl, strona: www.naturaresidence.pl

Pokoje

Pokój jednoosobowy
Pokój jednoosobowy od 240
/ 1 noc

Hotel Natura Residence****Business&Spa posiada osiem pokoi jednoosobowych. Przestronne, komfortowo wyposażone pokoje o nowoczesnej stylistyce, stwarzają idealne warunki do komfortowego wypoczynku i do pracy. Najdrobniejsze szczegóły zostały dopracowane ze szczególną starannością, tak aby pobyt w naszych progach był czystą przyjemnością.

Miejsca: 1 Rezerwuj
Pokój dwuosobowy typu standard
Pokój dwuosobowy typu standard od 260
/ 1 noc

Hotel Natura Residence posiada dwadzieścia cztery pokoje dwuosobowe. Przestronne, komfortowo wyposażone pokoje o nowoczesnej stylistyce, stwarzają idealne warunki do komfortowego wypoczynku i do pracy. Najdrobniejsze szczegóły zostały dopracowane ze szczególną starannością, tak aby pobyt w naszych progach był czystą przyjemnością.
Pokoje dwuosobowe Standard wyposażone są w dwa pojedyncze łóżka typu Twin.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój dwuosobowy typu superior
Pokój dwuosobowy typu superior od 420
/ 1 noc

Hotel Natura Residence posiada dwa pokoje dwuosobowe typu Superior. Przestronne, komfortowo wyposażone pokoje o nowoczesnej stylistyce, stwarzają idealne warunki do komfortowego wypoczynku i do pracy. Najdrobniejsze szczegóły zostały dopracowane ze szczególną starannością, tak aby pobyt w naszych progach był czystą przyjemnością.
Pokoje o powierzchni większej niż pokoje Standard. Każdy z nich wyposażony jest w miejsce do wypoczynku oraz miejsce do pracy. Przestronna łazienka z panelem prysznicowym i wanną.

 

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój rodzinny
Pokój rodzinny od 400
/ 1 noc

Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy pokój rodzinny. Przestronny, komfortowo wyposażony pokój rodzinny o nowoczesnej stylistyce, stwarza idealne warunki do komfortowego wypoczynku dla czteroosobowej rodzinny.

Miejsca: 4 Rezerwuj
Apartament
Apartament od 550
/ 1 noc

APARTAMENT - Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy apartament o powierzchni ok. 32m². Przestronny, komfortowo wyposażony apartament o nowoczesnej stylistyce, stwarza idealne warunki do komfortowego wypoczynku i do pracy. Najdrobniejsze szczegóły zostały dopracowane ze szczególną starannością, tak aby pobyt w naszych progach był czystą przyjemnością.
Apartament posiada wyodrębniony pokój dzienny z miejscem do pracy i odpoczynku oraz sypialnię z łożem małżeńskim. W pokoju znajduje się przestronna łazienka.
Przepiękne widoki na tereny zielone otaczające hotel.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Apartament Lux
Apartament Lux od 496
/ 1 noc

APARTAMENTY LUX - Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy dwa apartamenty o powierzchni ok. 46m² każdy. Przestronne, komfortowo wyposażone apartamenty o nowoczesnej stylistyce, stwarzają idealne warunki do komfortowego wypoczynku i do pracy. Subtelna elegancja i indywidualnie zaprojektowane umeblowanie i wyposażenie pokoi daje wrażenie zarazem luksusu, jak i ciepła. Najdrobniejsze szczegóły zostały dopracowane ze szczególną starannością, tak aby pobyt w naszych progach był czystą przyjemnością.
Apartamenty posiadają wyodrębniony pokój dzienny z miejscem do pracy i odpoczynku oraz sypialnię z łożem małżeńskim. W pokoju znajduje się przestronna łazienka oraz osobno toaleta.
Przepiękne widoki na tereny zielone otaczające hotel, w pokojach balkony francuskie.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój dla niepełnosprawnych
Pokój dla niepełnosprawnych od 260
/ 1 noc

Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy pokój dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Pokój znajduje się naprzeciw windy i posiada drzwi o szerokości umożliwiającej poruszanie się wózkiem. Specjalne wyposażenie w postaci dodatkowych uchwytów, odpowiedniej wysokości włączników i akcesoriów, a także specjalnie dostosowana łazienka, gwarantują maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas pobytu w naszym hotelu.

Pomyśleliśmy także o miejscach ogólnodostępnych - osoba o niepełnosprawności ruchowej bez przeszkód dotrze do wszystkich publicznych miejsc w hotelu, skorzysta ze śniadania oraz konferencji, a specjalnie wydzielone miejsca parkingowe ułatwią zaparkowanie samochodu.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij