Złoty Standard

Hotel Piaskowy

ul. Piechurów 3, Pszczyna
tel.: +48 32 447 44 40, fax: +48 32 447 44 42
e-mail: hotel@hotelpiaskowy.pl, strona: hotelpiaskowy.pl/

Szukają Państwo komfortowego noclegu na Śląsku? Zapraszamy do Hotelu Piaskowego w Pszczynie! Oferujemy Państwu 45 pokoi, kompleksowo wyposażonych i stylowo urządzonych. Nasz hotel położony jest w niezwykle atrakcyjnej miejscowości, zarówno turystycznej, jak i biznesowej. Pszczyna jest nazywana Perłą Górnego Śląska. W naszej miejscowości znajdują się między innymi jeden z najpiękniejszych parków na Górnym Śląsku (Park Pszczyński), urokliwy rynek oraz zamek – dawna rezydencja książąt Hochberg von Pless. W niedalekiej odległości od Muzeum zamkowego zobaczyć można Żubra – atrakcją miejscowości jest bowiem także Pokazowa Zagroda Żubrów. Najważniejszym jednak atutem jest bliskość Katowic, do których nasi Goście mogą dostać się w ciągu zaledwie kilku minut, gdyż hotel położony jest przy ważnym szlaku komunikacyjnym– trasa DK-1 Bielsko-Biała – Warszawa.

Znajdująca się w Hotelu Piaskowym Restauracja Kameralna kusi doskonałym smakiem kuchni polskiej i europejskiej w najlepszym wydaniu, a nasza przestronna, wygodna i wielofunkcyjna sala bankietowo-konferencyjna będzie doskonałym miejscem na organizację konferencji, szkolenia, rekrutacji pracowników, spotkania biznesowego czy bankietu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją naszej bogatej oferty i zaszczyceniem nas swoją wizytą w Hotelu Piaskowy w Pszczynie.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy nową-nowocześnie urządząną saunę z aromaterapią oraz strefę relaksu zpodgrzewanym siedziskiem. gdzie można się zrelaksować poczas  muzykoterapii.

Dodatkowo nasi Goście mają możliwość w skorzystania przez 24h z Tv Room z salonem gier oraz komfortowo wyposażonej palarni z Coffee Shop.

W okresie wiosenno - letnim oferujemy naszym Gościom możliwość wypożyczenia rowerów.

Hotel dyspomuje dwoma dużymi parkingami oraz terenem zielonym wykorzystywanym do organizacji imprez plenerowych, pikników, team buildingu, itp.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij