Złoty Standard

Hotel **** Pałac Czarny Las

Czarny Las 8, Woźniki koło Częstochowy
tel.: 0 34 35 73 078, fax: 0 34 35 21 009
e-mail: recepcja@czarnylas.pl, strona: www.czarnylas.pl/

Pokoje

Pokój jednoosobowy
Pokój jednoosobowy od 180
/ 1 noc

Ponieważ żaden z naszych Gości nie jest taki sam, zadbaliśmy o to, aby każdy z pokoi otrzymał indywidualny charakter. Dzięki takiemu zróżnicowaniu, dajemy Państwu możliwość wyboru wnętrza, które najbardziej odpowiada Państwa gustom. Do dyspozycji pozostają:

- pokoje w części pałacowej – wyposażone w odrestaurowane zabytkowe meble oraz stylizowane łazienki

- pokoje w części nowoczesnej  – wyposażone w stylizowane meble

- pokoje w Dworkach Pałacowych – również wyposażone w stylizowane meble

W trosce o Państwa wygodę i komfort pokoje wyposażyliśmy w sejfy, minibarki, telefon, telewizję satelitarną, radio oraz suszarki do włosów, a także w płaszcze kąpielowe oraz kapcie.

Miejsca: 1 Rezerwuj
Pokój dwuosobowy
Pokój dwuosobowy od 190
/ 1 noc

Ponieważ żaden z naszych Gości nie jest taki sam, zadbaliśmy o to, aby każdy z pokoi otrzymał indywidualny charakter. Dzięki takiemu zróżnicowaniu, dajemy Państwu możliwość wyboru wnętrza, które najbardziej odpowiada Państwa gustom. 

Są to pokoje o powierzchni 20-30 m. kw. usytuowane w części Klasycznej Hotelu oraz w Dworkach Pałacowych. Każdy z pokoi wyposażony został w stylizowane meble oraz minibarek, telefon, telewizję satelitarną. Pokoje w Hotelu dodatkowo wyposażone są w sejf. Łazienki wyposażone są w kabiny prysznicowe oraz utrzymane w stylu odpowiadającemu wystrojowi pokoi.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój dwuosobowy w Pałacu
Pokój dwuosobowy w Pałacu od 240
/ 1 noc

Pokoje pałacowe to unikatowe pokoje o powierzchni minimum 17 m2 usytuowanych w zabytkowym budynku Pałacu.

Każdy z pokoi został wyposażony w odrestaurowane, zabytkowe meble. Łazienki są utrzymane w stylu odpowiadającym wystrojowi całego Pałacu. W trosce o Państwa wygodę i komfort pokoje wyposażyliśmy w sejfy, minibarki, telefon, telewizję satelitarną oraz radio.

Ponieważ żaden z naszych Gości nie jest taki sam, zadbaliśmy o to, aby każdy z pokoi otrzymał indywidualny charakter. Pokoje urządzono w klasycznych lecz różnych stylach: francuskim z początku XIX wieku, secesyjnym, eklektycznym oraz Art Deco. Dzięki takiemu zróżnicowaniu Goście mają możliwość wyboru, w jakim wnętrzu czują się bardziej komfortowo. Każda wizyta w Pałacu to możliwość odkrywania czegoś nowego.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Apartament kolonialny
Apartament kolonialny od 440
/ 1 noc

Goście ceniący nade wszystko prywatność, rozległe przestrzenie i dyskretny luksus mogą zatracić się w niezwykłym apartamencie. Wolnostojący, ekskluzywnie wyposażony w stylowe meble, gustowne zegary i obrazy, czarnoleski apartament zachwyca niepowtarzalnym klimatem. Chwile w nim spędzone pozostaną niezapomniane.

Apartament wyposażony jest w DVD, TV SAT, radio i telefon oraz mini barek.

W skład apartamentu wchodzi:

  • salon z kominkiem
  • dwie sypialnie
  • dwie łazienki (z jacuzzi oraz panelem do hydromasażu)
  • aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem.
Miejsca: 4 Rezerwuj
Apartament w Dworku Pałacowym
Apartament w Dworku Pałacowym od 340
/ 1 noc

To idealne miejsce dla tych Gości, którzy wyjątkowo cenią sobie intymność i kontakt z naturą.  Do dyspozycji Gości, w Apartamencie w Dworku oddajemy luksusowo urządzony salon połączony z dwuosobowym pokojem. Apartament wyposażony jest w kominek, minibarek, zewnętrzny taras wypoczynkowy, bezprzewodowy internet, TV oraz telefon. W trosce o Państwa wygodę i komfort pokoje w Dworkach wyposażyliśmy także w suszarki do włosów, płaszcze kąpielowe oraz kapcie.

Miejsca: 4 Rezerwuj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij