Złoty Standard

Hotel Novum

Grunwaldzka 15H, Niepołomice
tel.: (12) 279 89 00, fax:
e-mail: recepcja@hotelnovum.pl, strona: www.hotelnovum.pl/

Pokoje

Pokój Jednoosobowy
Pokój Jednoosobowy od 139
/ 1 noc

Pokój jednoosobowy w Hotelu Novum to zwykle pokoje typu TWIN do pojedynczego wykorzystania. Zlokalizowane są na II i III piętrze. Każdy pokój  składa się z sypialni  posiadającej dwa łóżka (90/200) i łazienki z prysznicem. Pokoje hotelowe posiadają bezpłatny dostęp do Internetu WiFi.

Miejsca: 1 Rezerwuj
Pokój Dwuosobowy
Pokój Dwuosobowy od 189
/ 1 noc

Hotel Novum dysponuje 34 pokojami typu TWIN zlokalizowanych na II i III piętrze. Każdy pokój składa się z sypialni i łazienki z prysznicem. Pokoje hotelowe posiadają bezpłatny dostęp do Internetu WiFi.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój Dwuosobowy Comfort
Pokój Dwuosobowy Comfort od 189
/ 1 noc

Hotel Novum dysponuje 10 pokojami typu Comfort zlokalizowanych na III piętrze. Każdy pokój składa się z sypialni i łazienki z prysznicem. Pokoje hotelowe posiadają bezpłatny dostęp do Internetu WiFi.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój Studio
Pokój Studio od
/ 1 noc

Hotel Novum*** posiada w swojej ofercie 7 pokoi typu Studio. Każdy z pokoi posiada część wypoczynkową z rozkładaną kanapą oraz oddzielną sypialnię z podwójnym łóżkiem. Pokoje hotelowe posiadają bezpłatny dostęp do Internetu WiFi.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Pokój Studio dla 3 osób
Pokój Studio dla 3 osób od 329
/ 1 noc

Hotel Novum*** posiada w swojej ofercie pokoje typu Studio dla 3 osób. Każdy z pokoi posiada część wypoczynkową z rozkładaną kanapą oraz oddzielną sypialnię z dwoma pojedynczymi łóżkami. Pokoje hotelowe posiadają bezpłatny dostęp do Internetu WiFi.

Miejsca: 3 Rezerwuj
Apartament rodzinny typu Studio
Apartament rodzinny typu Studio od 329
/ 1 noc

Hotel Novum*** posiada w swojej ofercie pokoje typu Studio dla rodzin z dziećmi (2+2). Każdy z pokoi posiada część wypoczynkową z rozkładaną kanapą oraz oddzielną sypialnię z duzym łózkiem małżeńskim. Pokoje hotelowe posiadają bezpłatny dostęp do Internetu WiFi.

Miejsca: 4 Rezerwuj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij