Złoty Standard

Hotel Niepołomice

T.Kościuszki 22, Niepołomice
tel.: 12 281 01 44, fax: 12 281 01 44
e-mail: biuro@hotelniepolomice.pl, strona: www.hotelniepolomice.pl

Hotel Niepołomice *** to przytulny, nowoczesny i elegancki obiekt w samym centrum Niepołomic. Dzieli nas tylko 20 km od Krakowa i 6 km od Wieliczki, co sprawia iż jesteśmy doskonałą bazą wypadową zarówno dla osób przybywających biznesowo do Małopolski jak i zainteresowanych atrakcjami turystycznymi np. Kopalnią Soli w Wieliczce.

Obiekt  jest w pełni klimatyzowany, z własnym parkingiem, monitoringiem, bezpłatnym dostępem do internetu. Komfortowe  i nowoczesne wnętrza 28 przestronnych pokoi jedno-, dwuosobowych, apartamentu i studia mogą pomieścić do 80 gości.
Zapewniamy również dogodne warunki do prowadzenia spotkań i szkoleń - posiadamy  wielofunkcyjną i nowoczesną salę konferencyjną która mieści do 60 osób.

Atutem Hotelu Niepołomice*** - podkreślanym przez Gości-  jest Restauracja ,miejsce, gdzie można cieszyć się wyszukanymi smakami potraw kuchni międzynarodowej jak i potraw typowych dla Małopolski.
Wieczorem zapraszamy do hotelowego baru z kręgielnią gdzie czekają na gości dwa nowoczesne tory,  stół bilardowy oraz bogata oferta napojów.
Hotel Niepołomice ** wyróżnia dbałość o szczegół , którą dostrzec można zarówno w wyposażeniu pokoi, serwowanych potrawach czy też obsłudze Gościa.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij