Złoty Standard

Hotel Korona **** Spa & Wellness

Zemborzyce Tereszyńskie 97A, Lublin
tel.: (+48 81) 503 20 02/ kom. (mobile) +48 507 147 556, fax: (+48 81)503 20 03
e-mail: rezerwacja@hotel-korona.com, strona: www.hotel-korona.com

Pokoje

Delux 1-osobowy
Delux 1-osobowy od 270
/ 1 noc

Wszystkie pokoje Deluxe w BEST WESTERN PLUS Hotel Korona Spa & Wellness **** wyposażone są w dwa oddzielne łóżka, łazienkę z kabiną prysznicową, toaletą i umywalką, kanapę, biurko do pracy, klimatyzację, TV SAT, minibar, sejf oraz nieograniczony dostęp do hotelowej sieci HOT SPOT. Pokoje zlokalizowane są na parterze i I piętrze, dla wygody naszych gości dostępna jest winda. Dzięki klasycznej elegancji i niepowtarzalnej atmosferze, zapewniaja one idealne warunki do pracy i wypoczynku.

 

Miejsca: 1 Rezerwuj
Delux 2-osobowy
Delux 2-osobowy od 315
/ 1 noc

Wszystkie pokoje Deluxe w BEST WESTERN PLUS Hotel Korona Spa & Wellness **** wyposażone są w dwa oddzielne łóżka, łazienkę z kabiną prysznicową, toaletą i umywalką, kanapę, biurko do pracy, klimatyzację, TV SAT, minibar, sejf oraz nieograniczony dostęp do hotelowej sieci HOT SPOT. Pokoje zlokalizowane są na parterzei I piętrze, dla wygody naszych gości dostępna jest winda. Dzięki klasycznej elegancji i niepowtarzalnej atmosferze, zapewniaja one idealne warunki do pracy i wypoczynku.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Apartament Książęcy
Apartament Książęcy od 560
/ 1 noc

Apartament Książęcy  znajduje się na I piętrze  BEST WESTERN PLUS Hotel Korona Spa & Wellness **** . Wyposażony jest w przestronną sypialnię z dużym łóżkiem typu King Size, kanapą i  TV SAT  oraz część wypoczynkową z jadaliną, biurkiem do pracy,  TV SAT, minibarem i sejfem.Łazienka posiada wannę z hydromasażem, umywalkę, toaletę i bidet. Apartament jest klimatyzowany . Dzięki klasycznej elegancji i niepowtarzalnej atmosferze, zapewnia on idealne warunki do pracy i wypoczynku.

Miejsca: 2 Rezerwuj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij