Złoty Standard

Hotel Klimek SPA

Złockie 107, Muszyna - Złockie
tel.: +48 18 477 82 22, fax: +48 18 477 71 82
e-mail: recepcja@hotel-klimek.pl, strona: www.hotelklimek.pl/hotelklimekspa

Hotel Klimek **** SPA to luksusowy, elegancki obiekt położony w malowniczym otoczeniu Gór Beskidu Sądeckiego. Z hotelowych okien rozpościera się wspaniały widok na Jaworzynę Krynicką, Popradzki Park Krajobrazowy i dolinę potoku Szczawnik. Obszar ten charakteryzuje się powietrzem o wyjątkowej czystości, wolnym od zanieczyszczeń, dzięki czemu lokalny klimat ma cechy lecznicze, a mineralne wody poprawiają nie tylko apetyt, ale leczą choroby układu pokarmowego i oddechowego. Dla Gości ceniących relaks, chcących poświęcić czas na odnowę biologiczną, rodzinny wypoczynek w górach, lubiących sport i turystykę przygotowaliśmy idealną ofertę.

Hotel Klimek **** SPA posiada jedyny w regionie Aqupark wewnętrzny z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Najlepszy dostęp do tras spacerowych oraz rowerowych oraz do szerokiego zaplecza rekreacyjnego zarówno w hotelu jak i w najbliższej okolicy.

LOKALIZACJA
Hotel usytuowany jest w najlepszej lokalizacji w regionie z dala od zatłoczonych ulic, zabudowań i obiektów przemysłowych, co zapewnia ciszę i spokój. Każdy kto nas odwiedza czuje się tutaj niezwykle, bo Muszyna-Złockie to miejsce wypoczynku i sportu zarówno latem jak i zimą. Hotel położony najbliżej granicy ze Słowacją. Gwarancja miejsca parkingowego.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij