Złoty Standard

Hotel Klimek SPA

Złockie 107, Muszyna - Złockie
tel.: +48 18 477 82 22, fax: +48 18 477 71 82
e-mail: recepcja@hotel-klimek.pl, strona: www.hotelklimek.pl/hotelklimekspa

Oferty Specjalne

Nocleg bez śniadania
Nocleg bez śniadania od 200
/ pokój / 1 noc
Wyjątkowa oferta w atrakcyjnej cenie.
więcej Rezerwuj
Hot-Deal
Hot-Deal od 250
/ pokój / 1 noc
Zapraszamy do spędzenia wyjątkowych dni w pięknej górskiej aurze.
więcej Rezerwuj
Wiosenny wypoczynek w górach
Wiosenny wypoczynek w górach od 300
/ pokój / 1 noc
Wiosna to czas, kiedy natura wokół nas budzi się do życia, to najlepszy czas na zastrzyk pozytywnej energii dla Twojego organizmu. Wiosenne słońce, przepiękne widoki  Beskidu Sądeckiego, relaksacyjne zabiegi SPA&Wellness i mnóstwo atrakcji okolicy sprawią, że pobyt w Hotelu pozwoli doskonale wypocząć. Sam zdecyduj jak długo chcesz z nami zostać.
więcej Rezerwuj
Cena dnia
Cena dnia od 400
/ pokój / 1 noc
Najpiękniejsze widoki na Beskid Sądecki, najwyższa jakość usług to nasza wizytówka. Przyjedź i odpocznij w Hotelu **** Klimek!
więcej Rezerwuj
Rodzinne wakacje w górach
Rodzinne wakacje w górach od 940
/ pokój / 2 noce
Idealna oferta dla Gości, którzy marzą o aktywnym wypoczynku w górach i chwili relaksu w przepięknym Beskidzie Sądeckim. Wyjątkowy spokój, komfort pobytu i własna przestrzeń do odpoczynku dla całej rodziny. Duży i przestronny Aquapark, kompleks saun, zabiegi SPA&Wellness i moc atrakcji dla dzieci i dorosłych.
więcej Rezerwuj
Długi weekend majowy
Długi weekend majowy od 960
/ pokój / 2 noce
Długi weekend majowy to wspaniały czas, aby poczuć pierwszy powiew wakacji. Budząca się do życia przyroda, kwitnące kolorowe kwiaty i drzewa na pewno będą sprzyjać wypoczynkowi. Aktywny pobyt w górach, pełen atrakcji, relaksu w aquaparku, odprężenia w SPA&Wellness pozwoli w pełni wykorzystać te kilka dni odpoczynku.  Oferta przy wykupieniu min. 2 noclegów. Oferta ważna w okresie: 27.04 – 06.05.2018
więcej Rezerwuj
Długi weekend czerwcowy
Długi weekend czerwcowy od 1000
/ pokój / 2 noce
Najlepszy moment, aby wybrać się za miasto i poczuć prawdziwy przedsmak lata w otoczeniu pięknej górskiej przyrody. Pobyt w Hotelu Klimek **** SPA zapewni czas pełen atrakcji, wyśmienitą kuchnię, moc zabawy w Aquaparku oraz odprężenie w gabinetach SPA&Wellness. Oferta przy wykupieniu min. 2 noclegów. Oferta ważna w okresie: 31.05 – 03.06.2018
więcej Rezerwuj
Cudownych Rodziców Mam
Cudownych Rodziców Mam od 1050
/ pokój / 2 noce
„Cudownych rodziców mam, odkryli mi każdą z dróg…”. Jeżeli zastanawiają się Państwo nad oryginalnym prezentem dla swoich Rodziców proponujemy podarować im pobyt kilkudniowy w Hotelu Klimek **** SPA w malowniczej okolicy Beskidu Sądeckiego.
więcej Rezerwuj
Kobieta  glamour
Kobieta glamour od 1150
/ pokój / 2 noce
Zmysłowe przyjemności, które łączą się z pozytywnymi emocjami…Relaks, marzenia, bezpieczeństwo, odprężenie, radość, wewnętrzny spokój – to właśnie czas, abyś zrobiła coś dla siebie naprawdę wyjątkowego. Właśnie teraz zadbaj o swoje naturalne piękno korzystając z wyjątkowej oferty zabiegów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.
więcej Rezerwuj
Męska siła
Męska siła od 1150
/ pokój / 2 noce
Siła, energia, pewność siebie to cechy każdego mężczyzny, by pozwolić im się rozwijać przygotowaliśmy indywidualnie dobrane zabiegi pielęgnacyjne, które poprawią funkcjonalność układu immunologicznego. Uczynią Cię szczęśliwszym i bardziej pozytywnie nastawionym do życia. Bądź doskonały każdego dnia.
więcej Rezerwuj
Romantyczny  pakiet  dla Dwojga
Romantyczny pakiet dla Dwojga od 1700
/ pokój / 2 noce
Romantyczny pakiet dla zakochanych, którzy chcą spędzić razem niezapomniane i relaksujące chwile.
więcej Rezerwuj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij