Złoty Standard

Hotel Elbrus Spa&Wellness

ul. Słoneczna 8, Szczyrk
tel.: +48 33 826 13 00, fax: +48 33 826 13 01
e-mail: recepcja@hotel-elbrus.pl, strona: www.hotel-elbrus.pl

Hotel Elbrus*** usytuowany jest w samym centrum Szczyrku, popularnej miejscowości turystycznej. Bez wątpliwości należy on do najnowocześniejszych hoteli SPA w Szczyrku. Naszym Gościom gwarantujemy miłą atmosferę oraz profesjonalną obsługę, co w połączeniu z ciekawą i smaczną kuchnią sprawia, że czują się jak u siebie w domu. Wszystkim naszym Gościom oddajemy do dyspozycji rekreacyjny basen z jacuzzi i kaskadą oraz kompleks trzech saun. Osobom poszukującym relaksu i wytchnienia od codziennych obowiązków proponujemy zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne w naszym centrum SPA składającym się z 11 gabinetów.

Świat SPA&Wellness to miejsce stworzone by zapewnić harmonię ciała, duszy i umysłu. 11 gabinetów urządzonych w ciepłych, stonowanych barwach. Tu każdy znajdzie spokój i odprężenie. Dookoła panuje niezakłócony spokój, słychać relaksującą muzykę, a w powietrzu unoszą się zmysłowe zapachy. SPA ARMACZI oferuje szereg nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, masaże i zabiegi wodne, które skomponowane są po to by przedłużyć młodość, zachować zdrowie i utrzymać dobrą kondycję organizmu.

Wspaniała aranżacja wnętrz i profesjonalna obsługa w restauracji KABARDO sprawiają, iż panuje u nas niepowtarzalna atmosfera i wyjątkowy klimat. Wyszukane potrawy i wykwintne dania, smakowicie podane sprostają nawet najbardziej wyrafinowanym gustom.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij