Złoty Standard

Hotel Restauracja Dąbrówka

ul. 1 Maja 49, Jastrzębie-Zdrój
tel.: +48 32 476 27 04, fax: +48 32 476 23 92
e-mail: recepcja@hoteldabrowka.pl, strona: www.hoteldabrowka.pl/

Hotel i Restauracja Dąbrówka mieszczą się w wnętrzach zabytkowego budynku z 1905 roku. Tuż obok znajduje się oddany do użytku w 2009 roku i wpisujący się swoją architekturą w otoczenie budynek Wilii mieszczący Parkowe Zacisze, gdzie goście mogą skorzystać z: sauny, siłowni czy bogatej oferty zabiegów pielęgnacyjnych.  Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 72 miejsc noclegowych w pokojach 1- i 2- osobowych: 12 komfortowych pokoi w Hotelu Dąbrówka w standardzie 3*, przy czym pokoje o podwyższonym standardzie wyposażone są w minibarek i 18 nowocześnie urządzonych, klimatyzowanych pokoi w Wilii Dąbrówka. Na terenie całego obiektu Goście mają dostęp do bezpłatnego Internetu bezprzewodowego (wi-fi).

W Hotelu Dąbrówka można zorganizować konferencję, szkolenie, zjazd czy sympozjum. Dysponujemy dwoma klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, które mogą pomieścić od 30 do 120 osób. Udostępniamy projektor z ekranem, flipchart, mikrofony bezprzewodowe, bezpłatny Internet i niezbędny sprzęt multimedialny.

Piękne i stylowe wnętrza restauracji zachęcają do spotkań przy wspólnym obiedzie, lampce dobrego wina czy filiżance aromatycznej kawy. Pomieszczenia restauracji  to także doskonałe miejsce na zorganizowanie z smakiem i gustem przyjęcia okolicznościowego
czy uroczystości weselnej. W sezonie letnim nasi Goście mogą cieszyć się urokliwym klimatem otaczającego nas Parku Zdrojowego spędzając czas w ogródku letnim.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij