Złoty Standard

Hotel Bayjonn Sopot

Powstańców Warszawy 7 , Sopot
tel.: +48 730 71 71 71, fax: 58 732 75 65
e-mail: recepcja@bayjonnhotel.pl, strona: www.bayjonnhotel.pl

Bayjonn Hotel Sopot zlokalizowany jest w wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscu bezpośrednio przy sławnym sopockim deptaku "Bohaterów Monte Cassino", po przeciwnej stronie Grand Hotel Sopot. 

Niespełna parę kroków dzieli naszych Gości od piaszczystej sopockiej plaży, zapewniającej niezbędne zaplecze rekreacyjno-wypoczynkowe i wizytówki miasta, powszechnie znanego sopockiego molo, zbudowanego w 1827 roku najdłuższego drewnianego molo w Europie. Liczne kluby i dyskoteki, Multikino, Park Wodny AquaPark Sopot jak i Sheraton Spa to tylko niektóre z atrakcji jakie mogą Państwo znaleźć na wyciągnięcie ręki i cieszyć się rabatami, które wywalczyliśmy specjalnie dla Państwa. 

Nasz Hotel oferując 22 komfortowe, klimatyzowane pokoje, stwarza idealne warunki nie tylko na odpoczynek, wczasy, krótki urlop bądź weekendowy wypad nad morze, ale także na połączenie obowiązków służbowych z wykorzystaniem uroków sopockiego kurortu. 

Nowoczesna architektura zewnętrznej fasady sprawia, iż obiektu trudno jest nie zauważyć. Zadbaliśmy o najmniejsze detale, które połączone w całość oferują Państwu niepowtarzalny, butikowy charakter. Wybierając właśnie nasz hotel będziecie Państwo mieli okazję odkryć urok perły Trójmiasta - Sopot, zawsze modny i popularny. Po prostu warto bywać w Sopocie

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij