Złoty Standard

HOTEL 77

KAPERSKA 77, CHAŁUPY
tel.: 58/57-22-777, fax:
e-mail: recepcja@hotel77.pl, strona: www.hotel77.pl

HOTEL 77***
to miejsce wyjątkowe. Usytuowany w jednym z najwęższych odcinków Półwyspu
Helskiego idealnie wkomponowuje się w jego piękno, sprzyjając tym samym
rekreacji i spotkaniom w atmosferze relaksu i odprężenia.  

Z dwóch stron otoczony wodą HOTEL 77 zaprasza do Chałup- jednego z najmodniejszych w ostatnim czasie miejsc do wypoczynku, wciąż nietracącym legendarnego już uroku najbardziej cichego kurortu w okolicy.

Do dyspozycji gości oddajemy 13 komfortowych, klimatyzowanych pokoi. Nowoczesny design, szyk i najwyższej jakości materiały oraz wykwalifikowana i doświadczona obsługa zapewnią komfort i wygodę dla każdego gościa.

Niezwykle urokliwe, pełne elegancji hotelowe SPA pozwoli na relaks i regeneracje sił witalnych.

Sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi, słoneczna łąka SUNSKY oraz gabinet z bogatą ofertą masaży pozwolą zadbać o zdrowie i urodę, całkowicie oddając się urokowi tego miejsca.

Dodatkowym atutem jest możliwość zarezerwowania strefy Wellnes na wyłączność. Naszą dewizą jest intymność i kameralność. 

Restauracja 77 z niesamowitym widokiem na Zatokę Pucką to idealne miejsce do kameralnych spotkań, obiadu z rodziną, czy romantycznego wieczoru przy kieliszku ulubionego alkoholu..

 Nie zapomnieliśmy o najmłodszych- z należytą starannością przygotowaliśmy menu dla dzieci.

 Specjalnościa szefa kuchni są dania europejskie, wzbogacone smakiem doskonale dobranego wina i urozmaicone wyśmienitymi deserami.

Hotel 77 posiada także zaplecze do organizacji konferencji, bankietów oraz szkoleń dla grup do 30 osób.

Profesjonalizm w przygotowaniu szkoleń biznesowych, nowoczesne zaplecze multimedialne, kameralne, stylowe wnętrze sprzyja kreatywności i podnosi efektywność działania zespołu i firmy.

Hotel 77 w Chałupach to komfort i elegancja stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach i wymaganiach Gości.

Czyste powietrze, rozprzestrzeniający się widok na zatokę, 50 m. do szerokiej plaży, bardzo drobny piasek masujący stopy, zapach lasów sosnowych, trasy rowerowe i najlepsze warunki do uprawiania sportów wodnych… Zapraszamy!

"> 


 
_
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij