Złoty Standard

Akces Medical Spa

ul. Piastowska 5, Dźwirzyno
tel.: +48 /94/ 358 54 81, fax: +48 /94/ 358 50 12
e-mail: recepcja@puh-akces.pl, strona: www.ow-akces.pl/

Akces Medical Spa położony koło Kołobrzegu w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno, ok. 200 m od szerokiej, piaszczystej plaży oraz ok. 650 m od jeziora Resko.
W obiekcie znajduje się basen kryty, sauna, jacuzzi, słoneczna łąka, przestronna jadalnia, drink bar, sala fitness, sala konferencyjna, bilard, solarium, gabinet kosmetyczny i fryzjerski, butiki z galanterią, winda w dużym pawilonie, boisko do siatkówki i koszykówki, kort tenisowy, mini plac zabaw, miejsce na grill oraz parking. Wokół obiektu znajduje się pięknie zagospodarowany teren z dużą ilością ozdobnych krzewów i kwiatów, ze skalnikiem i źródełkiem po środku, z ławkami i stolikami, który sprzyja do chwili relaksu, odpoczynku i czasu dla siebie.
Z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu obiekt posiada 200 miejsc noclegowych w 98 pokojach,  pokoje 1 i 2-osobowe oraz kilka wygodnych dwupokojowych apartamentów.
Główne usługi to pobyty z dietami leczniczymi, turnusy rehabilitacyjne, pobyty zdrowotne z zabiegami, pobyty wypoczynkowe połączone z odnową biologiczna i Spa oraz organizacja szkoleń i konferencji. Atutem obiektu jest edukacja i sposoby żywienia, różnorodność diet profilaktycznych i leczniczych. Pobyt w Akces Medical Spa można zarezerwować przez telefon, e-mail, formularz rezerwacji on-line dostępny na stronie obiektu www.ow-akces.pl lub skorzystać z formularza rezerwacji na innych portalach takich jak: HRS czy Booking.com.
Obiekt posiada certyfikat: Hotel Przyjazny Rodzinie.
Wspiera akcje charytatywne na terenie gminy Kołobrzeg, pomaga m.in. szkole podstawowej oraz oddziałowi Caritas w Dźwirzynie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij