Złoty Standard

Dla Prasy

Przedstawicieli mediów serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich informacji i wesprzemy Państwa pracę profesjonalnymi materiałami - zarówno na temat programu Złoty Standard w Obsłudze Gości - Hotele i Obiekty Hotelarskie, jak również hoteli i obiektów hotelarskich sprawdzonych i rekomendowanych przez nas Gościom, audytów hotelowych i standardów obsługi Gości w polskich hotelach

Kontakt:

Anna Kontek, Koordynator ds. komunikacji i promocji

e-mail: a.kontek@zlotystandard.info, tel. 883 357 210

 

INFORMACJE PRASOWE

 

Promocja hotelu – jak można wykorzystać działania z zakresu e-marketingu (09.03.2015)

Zarówno w przypadku klientów indywidualnych, jak i biznesowych proces decyzyjny dotyczący wyboru hotelu bardzo często rozpoczyna się w wyszukiwarce Google, a kończy  na stronie danego obiektu. Realizując działania z zakresu promocji hotelu, nie możemy więc pominąć kampanii pozycjonowania czy też reklam typu Google AdWords. 

 

Promocja hotelu – jak wykorzystać Content marketing? (20.02.2015)

Internet stanowi obecnie dla branży hotelarskiej jeden z najważniejszych kanałów dotarcia do klienta. Narzędzia e-marketingu stwarzają ogrom możliwości zarówno w zakresie komunikowania o jego ofercie, zbierania opinii, recenzji, a także utrwalania wizerunku marki w świadomości Internautów. Odpowiednio przygotowane treści są podstawą wszystkich wymienionych działań. 

 

Konferencja w hotelu – jak dobrze ją zorganizować?(27.01.2015)

 

Organizacja eventów o charakterze biznesowym zawsze stanowi ogromne wyzwanie i wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Przedsięwzięcie to wymaga uwzględnienia wielu czynników, z których największe i podstawowe znaczenie ma miejsce. Trudno bowiem nie zgodzić się z założeniem, iż standard obiektu konferencyjnego i jakość obsługi stanowią niejako podstawę powodzenia całego wydarzenia. 

 
 
 
Hotel przyjazny dzieciom – jak go wybrać? (13.01.2015)
 

Czasy kiedy podróże z dzieckiem wiązały się z wieloma utrudnieniami już dawno minęły. Obecnie bardzo często zabieramy swoje pociechy w różne, nawet odległe miejsca. Wybrany przez nas hotel stanowi jeden z najważniejszych elementów, zapewniających najmłodszym bezpieczeństwo i komfort odpoczynku. Liczba ofert przyprawia o zawrót głowy. Co warto sprawdzić, aby dokonać najlepszego wyboru?

 

Alpejskie standardy w polskich kurortach (29.01.2014)

  O wyborze miejsca na zimowy aktywny wypoczynek decyduje kilka czynników: bliskość stacji narciarskich, udogodnienia dla miłośników jednej i dwóch desek, łatwość dojazdu, propozycje spędzenia wolnego czasu poza stokiem – solo i z rodziną, a także wysoki standard obsługi gości za przystępną cenę. Biorąc pod uwagę te elementy, biuro programu Złoty Standard – Hotele i Obiekty Hotelarskie po pierwszym tygodniu ferii wybrało najlepsze hotele na zimowy wypoczynek w polskich górach.

Pobierz informację prasową

 
 

Certyfikat i Godło Złoty Standard w obsłudze Gości dla kolejnych hoteli (26.11.2013)

Do grona hoteli uhonorowanych Godłem i Certyfikatem Złoty Standard w obsłudze Gości dołączyły: Pałac Żaków w Siennicy, Pałac Piorunów w Kwiatkowicach i Hotel w Starej Kamienicy w Gnieźnie. Prestiżowe wyróżnienie otrzymują hotele i obiekty hotelarskie, które wyróżniają się najwyższym poziomem obsługi klientów hotelowych. Zapewniają nie tylko wysoki komfort pobytu, ale także przyjazny, serdeczny klimat.

Pobierz Informację prasową.

 

 

 

 

 

 GALERIA ZDJĘĆ

   

 

 

 

 

 

Ogólnopolska Konferencja Właścicieli i Menedżerów Hoteli pod patronatem Złotego Standardu już 20 listopada w Warszawie (12.11.2013)

Do listopadowego kalendarium imprez hotelarskich dołączyła Ogólnopolska Konferencja Właścicieli i Menedżerów Hoteli. Pierwsza edycja konferencji odbędzie się już 20 listopada w hotelu Sound Garden w Warszawie. Organizatorem jest Forum Press Sp. z o.o., wydawca nowego magazynu branżowego „BiznesHotel”, a patronat nad nią objął Złoty Standard w obsłudze Gości – Hotele i Obiekty Hotelarskie, program na rzecz podnoszenia jakości usług w branży hotelarskiej.

Pobierz informację prasową

Program

 

Godło Złoty Standard w Obsłudze Gości ma już 2 lata (03.09.2013)

Właśnie minęły 2 lata od przyznania pierwszych certyfikatów Złoty Standard w Obsłudze Klienta. Wyróżnienie za najwyższą jakość obsługi gości hotelowych uzyskało dotychczas 175 hoteli i ośrodków hotelarskich w Polsce. 14 pierwszych obiektów otrzymało certyfikaty ponownie, na kolejny okres.

 

Pobierz informację prasową

 

Jak wybrać najlepszy hotel na wypoczynek z dziećmi? 10 przydatnych wskazówek (04.06.2013)

Dziecko w hotelu od kilku lat staje się klientem VIP. Oferty specjalne dla rodzin są standardem, podobnie jak bezpłatne pobyty dzieci do lat 3. Rzeczywistość jednak nie zawsze jest taka różowa, jak ją malują. Dlatego warto sprawdzić, co kryje się za marketingową fasadą hotelu przyjaznego dziecku.

Pobierz Informację prasową

 

 

 

 

 

Wielkanoc w hotelu? Czemu nie! (26.03.2013)

Wielkanoc w witalnej wiosceZamiast mycia okien – relaks w Łaźniach Piwnych lub kąpiel w kozim mleku – wzorem Kleopatry. Zamiast szorowania podłóg – wyprawa na poszukiwanie złotego jaja. Zamiast seansu przed telewizorem – rodzinny turniej kręglowy. Do tego nocne czuwanie w hotelowej kaplicy, wyprawa do kościoła powozem i śmigus dyngus na basenie. Wielkanoc w hotelu lub ośrodku wypoczynkowym z najbliższymi łącząca tradycję z nowoczesnymi formami relaksu coraz częściej zastępuje domowe święta w szerokim rodzinnym gronie.

Pobierz informację prasową

 GALERIA ZDJĘĆ

Łaźnia piwna w Pałacu Saturna

 

Najlepsze hotele na zimowy wypoczynek w Polsce (05.02.2013)

 Najepsze hotele na zimowy wypoczynek - GALERIA - Hotel Fero LuxIdealny hotel na zimowy wypoczynek znajduje się blisko stoków i wyciągów narciarskich, proponuje udogodnienia dla miłośników aktywnego wypoczynku i dba o specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi. Przede wszystkim jednak gwarantuje najwyższe standardy obsługi gości.

Na półmetku kalendarzowej zimy biuro programu Złoty Standard – Hotele i Obiekty Hotelarskie przygotowało ranking najlepszych hoteli i obiektów noclegowych w Polsce, które spełniają te kryteria.

 Pobierz informację prasową

GALERIA ZDJĘĆ

 Hotel Klimek basen  Hotel Elbrus   Hotel Skalite   Hotel Skalite - basen   Wierchomla - stacja narciarska   Wierchomla SPA   Hotel Fryderyk - pokój   Fryderyk = restauracja   Pałac Wojanów - apartament   Pałac Wojanów - restauracja ogrodowa   Hotel Kotarz - pokój   Hotel Perła Południa   Hotel Fero Lux - basen   Ośrodek Redyk   Krynicka Koliba - pokój

 

MATERIAŁY DO POBRANIA

Logo Programu Złoty standard

 

LOGO_ZS.jpg

  

 

Pobierz plik JPG     Pobierz plik PNG   Pobierz plik PDF

 

 

 

Polska branża hotelarska na Facebooku 2012

- raport Social Media London Style i Złotego Standardu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij