Złoty Standard

MUZYKA - OBNIŻ OPŁATY ZA PRAWA AUTORSKIE

Nadal spływają do nas zapytania co robić aby obniżyć opłaty za prawa autorskie na rzecz STOART, ZAIKS, itp. itd.  Dla tych, którzy jeszcze nie korzystali z „muzyki alternatywnej” lub chcą zmienić jej dostawcę proponujemy jeszcze jeden ciekawy kontakt i usługę.
 
A P R Free Music - to oferta muzyki, która doskonale brzmi, a przy tym zwalnia ze wszystkich czterech opłat do: ZAiKS, STOART, ZPAV i SAWP.
Jak to działa?
 
Na komputerze klienta instalowany jest prosty player (typu Winamp) z zasobem ponad tysiąca utworów oraz możliwością wyboru kategorii muzycznych. Player pobiera muzykę z naszego serwera i zapisuje na dysku twardym, dzięki czemu może działać off-line, nie obciąża łącza i nie jest wrażliwy na chwilowe zaniki Internetu.
 
Muzyka i jakość wykonań:
 
Muzyka „bez ZAiKS” firmy APR jest produktem najwyższego formatu. Tworzą dla nas artyści z Wielkiej Brytanii, Australii, a także Stanów Zjednoczonych, dzięki czemu Nasza muzyka jest równie dobra jak ta znana nam np. z komercyjnych rozgłośni radiowych.
 
Oferta:
 
Korzystanie z usługi można rozpocząć od 2 tygodniowego testu GRATIS bez żadnych zobowiązań!
 
Hotel otrzymuje Oświadczenie o zwolnieniu z opłat - Oświadczenie jest to dokument, który w 100% wyjaśnia podstawy prawne naszych działań, oraz gwarantuje Państwu zwolnienie ze wszystkich opłat do ZAiKS, STOART itd.  
 
Kontakt:
email: biuro@zlotystandard.info
Tel. +48 883 357 221
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij