Złoty Standard

Audyt Złoty Standard

Audyt Złoty Standard jest usługą doradczą i zarazem pierwszym krokiem do uzyskania świadczeń partnerskich Programu, w tym Godła Złoty Standard. Audyt jest dedykowany obiektom hotelarskim działającym na terenie Polski.

Korzyści z Audytu Złoty Standard

Audyt dostarcza menedżerowi branży hotelarskiej informacji kluczowych dla rozwoju jego obiektu. Audyt zakończony jest wręczeniem i omówieniem raportu z audytu zawierającego:

a) ocenę pozycji obiektu na tle branży w zakresie:

  • obsługi gościa (zdalnie i w obiekcie)
  • oceny infrastruktury obiektu,
  • skuteczności prowadzonych działań promocyjno-informacyjnych,
  • budowania potencjału organizacji (doskonalenie kadr, systemy motywacyjne),

b) rekomendacje usprawnień oparte na danych zgromadzonych podczas audytu,

c) przykłady dobrych praktyk zgromadzone w oparciu o doświadczenie obiektów modelowych w poszczególnych obszarach badania.

Sprawdź, jak przebiega proces audytu krok po kroku>>>

Obiekt, który uzyska w audycie łączną ocenę modelową we wszystkich badanych obszarach otrzymuje Certyfikat Złoty Standard. Certyfikat Złoty Standard jest dla obiektu hotelarskiego potwierdzeniem najwyższej jakości w obsłudze gościa.

Certyfikat Złoty Standard otwiera obiektowi drogę do udziału na warunkach preferencyjnych w świadczeniach sieciowych: promocyjnych, szkoleniowych, doradczych, w zakresie serwisu i obsługi prawnej, dostępu do bazy wiedzy i innych. Przedsiębiorca reprezentujący obiekt hotelarski wyróżniony Certyfikatem Złoty Standard, który uczestniczy w świadczeniach pakietowych, automatycznie uzyskuje status Partnera Programu i tym samym dostęp do udziału w sieciowych świadczeniach pozapakietowych na warunkach preferencyjnych.

 

Zgłoszenie Obiektu do audytu

W celu zgłoszenia Obiektu do audytu prosimy o skorzystanie z formularza zgłoszeniowego lub kontakt mailowy na adres:

biuro@zlotystandard.info

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij