Złoty Standard

Szkolenia

Przedstawiamy aktualną ofertę szkoleń hotelarskich organizowanych w ramach Programu Złoty Standard – Hotele i Obiekty Hotelarskie – Współpraca Partnerska.

 

 Najbliższe szkolenia:

...przepraszamy, strona w aktualizacji...

 

 

 

 

 

 

 

wyślij maila na adres:   biuro@zlotystandard.info

 

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z ofertą fakultatywnych szkoleń dla branży hotelarskiej organizowanych przez biuro programu Złoty Standard - Hotele i Obiekty Hotelarskie - Współpraca Partnerska.

Szkolenia Akademii Złotego Standardu będą sukcesywnie realizowane w formie szkoleń otwartych i półotwartych. Organizujemy również szkolenia dedykowane na życzenie klienta i we wskazanym przez niego obiekcie.

 Wykaz szkoleń Akademii Złotego Standardu:

 

Uczestnicy programu, którzy posiadają status Partnera Programu Złoty Standard korzystają z ww. programów szkoleniowych na preferencyjnych warunkach.

Atutem oferty szkoleniowej jest nie tylko wysoki poziom merytoryczny, ale przede wszystkim ścisłe dopasowanie programu zajęć do potrzeb zidentyfikowanych podczas realizowanych przez nas audytów. Dołożyliśmy również wszelkich starań, aby prezentowana tu oferta była także bezkonkurencyjna cenowo dla wszystkich Państwa mających status Partnerów programu Złoty Standard.

Pełne informacje na temat terminów, programów i warunków uczestnictwa dostępne są w zakładkach dotyczących poszczególnych szkoleń. 

Jeśli interesuje Państwa oferta szkoleń, a nie są Państwo jeszcze  Partnerem Programu Złoty Standard,  w celu uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij