Złoty Standard

Baza wiedzy

Status Partnera programu Złoty Standard daje hotelarzowi dostęp do unikalnej bazy wiedzy. Pod tą zakładką gromadzimy analizy, wypowiedzi eksperckie i opracowania, które mają istotny wpływ na praktykę menedżera hotelarstwa.

Firmowane przez nas i naszych Patronów źródła podejmują najbardziej aktualną tematykę i wspierają realizowane przez nas programy szkoleniowe i doradcze. To kompleksowe źródło wiedzy na temat wzorcowych praktyk zarządczych.

Zgłoś udział w programie i zyskaj dostęp do bazy wiedzy programu Złoty Standard.

 

Szanowni Państwo.
Polska Organizacja Turystyczne przekazuje do wiadomości i wykorzystania raport analizy konkurencyjności cenowej polskie oferty w sezonie zimowym 2013/2014.
W badaniu porównano ceny usług turystycznych świadczonych w Polsce (w odniesieniu do wybranych produktów i grup produktów turystycznych) z tymi, które na tych rynkach oferują nasi główni konkurenci, za których uznano podmioty świadczące usługi na rynkach czeskim, słowackim, austriackim i niemieckim. Badanie dotyczy zarówno oferty touroperatorów, agentów turystycznych, jak i bezpośrednich usługodawców. Analizą zostały objęte usługi oferowane turystom na najważniejszych dla polskiej turystyki zimowej europejskich rynkach emisyjnych: niemieckim, brytyjskim, francuskim, holenderskim, szwedzkim i ukraińskim.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod: http://www.pot.gov.pl/dzialania/p/do-pobrania/badania-i-analizy
 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij